Hele leiligheten

Poggio San Michele 2 by Wonderful Italy

Bildegalleri av Poggio San Michele 2 by Wonderful Italy

Basseng
Oppholdsområde
Eksteriør
Innvendig
Oppholdsområde

Anmeldelser

2,0 av 10 –

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Vaskemaskin
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Innsjøutsikt

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Poggio San Michele 2 by Wonderful Italy

  • Leilighet på fjellet
  • Poggio San Michele 2 by Wonderful Italy har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du får også følgende fordeler:
    • Sesongbasert utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Poggio San Michele 2 by Wonderful Italy kan friste med komfort som wi-fi (inkludert) og flaskevann (inkludert).
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • Vaskemaskin og strykejern/-brett
    • 35 centimeters TV med digital-TV
    • Barnestol, vannkoker og oppvarming

Lignende overnattingssteder

Om området

Denne leiligheten ligger på fjellet i Gardone Riviera. Både Sasso naturreservat og Lacuale-parken og Giardino Botanico Fondazione André Heller kan friste med vakre naturomgivelser, mens Toscolano Maderno botaniske hage og Limonaia la Malora er noen av attraksjonene i området. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Gym Garda Fitness & Pilates eller Claudio Lana Professional Surf Center. Se vår reiseguide til Gardone Riviera
Se flere leiligheter i Gardone Riviera
Kart
Via Panoramica 90, Gardone Riviera, BS, 25083

Hva som finnes i nærheten

  • Vittoriale degli Italiani
    3 min kjøring - 1.8 km
  • Museo Il Divino Infante
    4 min kjøring - 2.1 km
  • Giardino Botanico Fondazione André Heller
    4 min kjøring - 2.4 km
  • Passeggiata Kurpromenade
    5 min kjøring - 2.8 km
  • Rimbalzello Adventure
    5 min kjøring - 2.4 km

Transport

  • Lonato stasjon - 33 min kjøring
  • Brescia (VBS-Gabriele D'Annuzio) - 49 min kjøring

Restauranter

  • Ristorante Papillon
    9 min kjøring
  • La Casa del Dolce
    9 min kjøring
  • Hotel Bella Riva
    7 min kjøring
  • Osteria del Borgo Enoteca
    5 min kjøring
  • Sans Souci Ristorante Pizzeria
    6 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har Poggio San Michele 2 by Wonderful Italy basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et sesongbasert utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Poggio San Michele 2 by Wonderful Italy?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Poggio San Michele 2 by Wonderful Italy?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Poggio San Michele 2 by Wonderful Italy?

Innsjekkingen er fra kl. 15.30 til midnatt.

Når må man sjekke ut på Poggio San Michele 2 by Wonderful Italy?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Poggio San Michele 2 by Wonderful Italy?

Denne leiligheten ligger på fjellet og 3 kilometer unna Vittoriale degli Italiani, Giardino Botanico Fondazione André Heller og Rimbalzello Adventure. Dessuten ligger Den italienske sosialrepublikkens dokumentasjonssenter og Salo Duomo kun 5 kilometer unna.

Anmeldelser

Anmeldelser av Poggio San Michele 2 by Wonderful Italy

2,0

2,0

Renhold
Rangering på 10 − Utmerket. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 1 av totalt 1 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

2/10 – Forferdelig

Likte ikke: Renhold, romkomfort og kommunikasjon

Disgusting.

Do not stay here the place is awful. It was dirty when we arrived I had to strip beds and clean the place. We’ve came home covered in bites and needed antibiotics from what appears to have been bed bugs. There’s no air con and the company couldn’t even provide working fans until the day before we were leaving. We booked into a hotel to get some sleep at our own cost. I’ve contacted Wonderful Italy rentals for a full refund. This place needs a full over haul. Freezer door was broken and electrics constantly tripped when using the oven. We couldn’t use it! Never again and the worst trip I’ve experienced.
Bodde her 7 netter i august 2025