Pousada Mares Do Santinho

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

6,0 av 10 –

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert frokost
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Bar

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Tradisjonelt dobbelt- eller tomannsrom, 1 soverom

  • Hageutsikt
  • 35 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 2 enkeltsenger ELLER 1 dobbeltseng

Romantisk dobbeltrom, 1 soverom

  • Hageutsikt
  • 35 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Dobbeltrom – classic, 1 soverom

  • Hageutsikt
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Hytte – design, 1 soverom

  • Sjøutsikt
  • 42 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Familie-alpehytte, 2 soverom

  • Hageutsikt
  • 42 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng og 2 enkeltsenger
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Pousada Mares Do Santinho ligger i nærheten av stranden i bydelen Santinho i Florianópolis. Er du på utkikk etter vakre naturomgivelser, kan du ta turen til Santinho-stranden og Ingleses strand. Reiser du med barn? Da bør du ikke gå glipp av Aqua Show Park og Projeto TAMAR. Området byr på vannaktiviteter som snorkling, men du kan også oppleve den flotte naturen gjennom ridning. Se vår reiseguide til Florianópolis
Se flere pousadaer i Florianópolis
Kart
Servidao Ipe do Costao 220, Praia do Santinho, Florianópolis, SC, 88058-826

Hva som finnes i nærheten

  • Ingleses strand
    Ingleses strand
    7 min kjøring - 3.7 km
  • Jurere strand
    Jurere strand
    30 min kjøring - 21.6 km
  • Santinho-stranden
    11 min gange - 1.0 km
  • Rio Vermelho delstatspark
    16 min gange - 1.4 km
  • Canasvieiras strand
    23 min kjøring - 18.3 km

Transport

  • Florianópolis (FLN-Hercílio Luz int.) - 68 min kjøring

Restauranter

  • Restaurante N. Sra. das Ondas
    13 min gange
  • Bar das Piscinas
    12 min gange
  • Trattoria di Mare
    13 min gange
  • Restaurante Costão Golf
    8 min kjøring
  • Beach House Lounge
    4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Pousada Mares Do Santinho

  • Pousada med familievennlig profil nær Santinho-stranden
  • Du kan se frem til fasiliteter som komplett frokost (inkludert), terrasse og kaffebar/kafé på Pousada Mares Do Santinho. Skjem bort deg selv med massasje og andre spatjenester. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert), og gjestene kan se frem til fasiliteter som hage og lekeplass.
  • Noen andre fordeler er blant annet
    • 2 utendørsbassenger og barnebasseng med solsenger
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Flyplasstransport (mot betaling), griller og røykfritt område
    • Tur-/billettassistanse, bagasjeoppbevaring og flerspråklig personale
  • Romfasiliteter
  • Alle rommene er individuelt innredede og kan skilte med goder i form av klimaanlegg samt fasiliteter som wi-fi (inkludert) og romservice.
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Bad med dusj og toalettartikler (inkludert)
    • LED-TV med digital-TV

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Pousada Mares Do Santinho basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har 2 utendørsbassenger og et barnebasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Pousada Mares Do Santinho?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Pousada Mares Do Santinho?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Pousada Mares Do Santinho?

Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til kl. 22.00. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Pousada Mares Do Santinho?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Tilbyr Pousada Mares Do Santinho transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel).

Hvor ligger Pousada Mares Do Santinho?

Denne pousadaen er familievennlig og ligger i nærheten av strand i Florianópolis og 2 kilometer unna Santinho-stranden og Rio Vermelho delstatspark. Dessuten ligger Ingleses strand og Santinho sanddyner kun 3 kilometer unna.

Anmeldelser

Anmeldelser av Pousada Mares Do Santinho

6,0

6,0

Renhold

6,0

Beliggenheten

6,0

Personale og service

6,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 1 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 1 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

regular

Local tranquilo e de boa aparência, mas o café ficou a desejar, assim como as instalações.
Bodde her 5 netter i november 2018