Hele leiligheten

Villasun Seafront Apartment at Cap Ouest

Overnattingsstedets klasse: 3.5

Bildegalleri av Villasun Seafront Apartment at Cap Ouest

Uklassifisert bilde, 1 av 30, knapp
Uklassifisert bilde, 2 av 30, knapp
Uklassifisert bilde, 3 av 30, knapp
Uklassifisert bilde, 4 av 30, knapp
Uklassifisert bilde, 5 av 30, knapp

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Hele leiligheten

2 soverom2 badPlass til 4 personer90 m²

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Vaskeri

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Villasun Seafront Apartment at Cap Ouest

  • Leilighet nær Flic-en-Flacq-stranden
  • Villasun Seafront Apartment at Cap Ouest ligger i nærheten av Tamarin-bukta og Tamarina golfklubb og kan by på terrasse, hage og vaskeritjenester. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Flyplasstransport (mot betaling), barnepass (mot betaling) og tur-/billettassistanse
    • Concierge-tjenester og griller
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Villasun Seafront Apartment at Cap Ouest byr på komfort i form av klimaanlegg samt fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • 2 bad med dusj og hårføner
    • 42 tommers Flatskjerm-TV med digital-TV
    • Garderobeskap, kjøkken og kjøleskap/fryseboks i full størrelse

Overnattingsstedets fasiliteter

Strand

  • På en strand med hvit sand

Basseng/spa

  • Utendørsbasseng

Internett

  • Tilgjengelig i leiligheten: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Transport til og fra flyplassen tilbys mot betaling (på forespørsel hele døgnet)
  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Familievennlige fasiliteter

  • Barnepass (mot betaling)
  • Høy barnestol

Kjøkken

  • Brødrister
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Kjøkkenutstyr
  • Kjøleskap/fryser i full størrelse
  • Komfyrtopp
  • Mikrobølgeovn
  • Oppvaskmaskin
  • Stekeovn
  • Vannkoker

Soverom

  • 2 soverom
  • Sengetøy

Bad

  • 2 private bad
  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner

Underholdning

  • 42-tommers flatskjerm-TV med digitalkanaler

Utendørsområder

  • Grill
  • Hage
  • Terrasse

Klesvask

  • Vaskeritjenester

Komfort

  • Air conditioning

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Hvis du har tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Flislagt gulv på rommet
  • Ingen heis
  • Tilgjengelighetstilpasset flyplasstransport
  • Røykeområde

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Bytte av håndklær på forespørsel
  • Concierge-tjenester
  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Rengjøring kun på hverdager
  • Strykejern/-brett

Opplevelser

  • Dykking i nærheten
  • Fiske i nærheten
  • Hesteridning i nærheten
  • Sykkelutleie i nærheten

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Røykvarsler (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
  • Førstehjelpsskrin
  • Brannslukningsapparat

Generelt

  • 2 boenheter
  • Hage
  • Håndklær (byttes på forespørsel)

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 22.00
Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen (betaling kan kreves). For å avtale henting må gjestene kontakte overnattingsstedet 24 timer før ankomst ved bruk av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen
Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Gjestene må kontakte overnattingsstedet for å få informasjon om innsjekking
Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 22.00
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Ekstrasenger er ikke tilgjengelige
Barnesenger (for spedbarn) er ikke tilgjengelige

Arrangementer

Ingen arrangementer tillatt

Røyking

Røyking tillatt: i anviste områder

Overnattingsstedets betalingsmåter

  • Mastercard
  • Visa

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: EUR 200.00 per opphold
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 3.00 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Valgfrie tillegg

  • Avgift for flyplasstransport: EUR 49 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 4)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Gjestene må ta kontakt med overnattingsstedet i forkant for å reservere babysenger og høy barnestol
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre arrangementer på stedet
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet
Overnattingsstedet har sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat og førstehjelpsskrin
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort
Overnattingsstedets registreringsnummer: BRN C14125528
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene

Om området

Denne leiligheten ligger på stranden i bydelen Wolmar i Flic-en-Flac. Cascavelle kjøpesenter og Port Louis marked er verdt et besøk hvis shopping står på planen, men hvis du heller vil oppleve vakre omgivelser, kan du dra til Flic-en-Flacq-stranden eller Tamarin-bukta. Tamarina golfklubb og Black River Gorges nasjonalpark er to andre anbefalte steder å besøke. Området byr på vannaktiviteter som fridykking og fisking, men du kan også oppleve den flotte naturen gjennom ridning. Se vår reiseguide til Flic-en-Flac
Se flere leiligheter i Flic-en-Flac
Kart
Coastal Road, Wolmar, Flic-en-Flac

Hva som finnes i nærheten

  • Flic-en-Flacq-stranden
    Flic-en-Flacq-stranden
    18 min gange - 1.6 km
  • Tamarin-bukta
    Tamarin-bukta
    4 min kjøring - 3.3 km
  • Black River Gorges nasjonalpark
    Black River Gorges nasjonalpark
    19 min kjøring - 15.1 km
  • Wolmar-stranden
    20 min gange - 1.7 km
  • Cascavelle kjøpesenter
    7 min kjøring - 6.3 km

Transport

  • Mahebourg (MRU-Sir Seewoosagur Ramgoolam internasjonale flyplass) - 62 min kjøring

Restauranter

  • Cassine
    5 min kjøring
  • Tiger's Milk
    2 min kjøring
  • Restaurant Le Bougainville
    18 min gange
  • Mafiozzo
    3 min kjøring
  • Le Patio
    17 min gange

Ofte stilte spørsmål

Har Villasun Seafront Apartment at Cap Ouest basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Villasun Seafront Apartment at Cap Ouest?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Villasun Seafront Apartment at Cap Ouest?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Villasun Seafront Apartment at Cap Ouest?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 22.00. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Villasun Seafront Apartment at Cap Ouest?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Tilbyr Villasun Seafront Apartment at Cap Ouest transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale EUR 49 per kjøretøy.

Hvor ligger Villasun Seafront Apartment at Cap Ouest?

Denne leiligheten ligger i Wolmar, 1,3 kilometer unna Flic-en-Flacq-stranden og 2,5 kilometer unna Tamarin-bukta. Dessuten ligger Cascavelle kjøpesenter og Tamarina golfklubb 15 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser av Villasun Seafront Apartment at Cap Ouest

Anmeldelser

Suverent

Alle anmeldelser som vises er basert på ekte gjesteopplevelser. Kun reisende som har bestilt et opphold med oss, kan sende inn en anmeldelse. Vi verifiserer anmeldelser i henhold til retningslinjene våre og publiserer alle anmeldelser, både positive og negative.
Mer informasjonÅpnes i et nytt vindu
Rangering på 10 − Utmerket. 1 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 1 anmeldelser.

10

Renhold

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Un bellissimo ed ampio appartamento al primo piano di una serie di villette a schiera fronte mare, su una delle spiagge più affascinanti di Mauritius. Svegliarsi ogni mattina con quella vista infinita vale da solo il prezzo. Casa enorme, con due camere e due bagni più una sala gigantesca. Servizio hotel di pulizia e cambio biancheria ogni due giorni. A disposizione anche la piscina del residence, ma con quel mare… Struttura con servizio di guardia 24h e parcheggio privato.
Bodde her 16 netter i august 2026