Privat vert

Chambre d'hôtes Maison Galimard 1

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert
  • Frokost
Den nåværende prisen er 1 569 kr
inkludert skatter og avgifter
7. sep.–8. sep.

Om området

dette bed & breakfast-hotellet ligger i Flavigny-sur-Ozerain. Et par kulturelle høydepunkter er Maison des Arts Textiles & du Design og Alesia museumspark, mens Alésia-ruinene og Château de Bussy-Rabutin er noen av landemerkene i området. Se vår reiseguide til Flavigny-sur-Ozerain
Se flere bed and breakfast i Flavigny-sur-Ozerain
Kart
Flavigny-sur-Ozerain, Côte-d'Or

Hva som finnes i nærheten

  • Morvan regional naturpark
    Morvan regional naturpark
    32 min kjøring - 28.0 km
  • Klosteret Saint-Joseph de Clairval
    1 min gange - 0.0 km
  • Maison des Arts Textiles & du Design
    1 min gange - 0.2 km
  • Parc de l'Auxois
    11 min kjøring - 9.1 km
  • Dijon-Prenois
    53 min kjøring - 54.3 km

Transport

  • Montbard Laumes-Alésia stasjon - 15 min kjøring

Restauranter

  • Le Restaurant de l'Abbaye
    2 min gange
  • L'Ancêtre
    10 min kjøring
  • Pizz'Alesia
    12 min kjøring
  • Anis de l'Abbaye de Flavigny-Troubat
    3 min gange
  • Lesprit
    10 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Chambre d'hôtes Maison Galimard 1

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Chambre d'hôtes Maison Galimard 1 har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Noen andre fordeler er blant annet
  • Frokost (mot betaling), røykfritt område og bøker
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Chambre d'hôtes Maison Galimard 1 byr på fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her ser du noen flere romfasiliteter:
    • Resirkulering og kompostering
    • Bad med badekar eller dusj og hårføner
    • Terrasse eller platting, oppvarming og begrenset rengjøring

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)

Mat og drikke

  • Frokost er tilgjengelig mot betaling

Opplevelser

  • Bøker

Gjestetjenester

  • Rengjøring (begrenset tilgjengelighet)

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Gulvtepper i fellesområder
  • Håndtak i trapper
  • Tregulv i fellesområder
  • Øvre etasjer kan kun nås via trapper

Mer

  • LED-lys enkelte steder
  • Røyking er ikke tillatt
  • Vinduer med dobbelt glass

Romfasiliteter

Soverom

  • Sengetøy

Bad

  • Badekar eller dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Såpe
  • Toalettpapir

Underholdning

  • TV

Mer

  • Kompostering
  • Oppvarming
  • Resirkulering

Regler

Innsjekking

Innsjekking fra kl. 17.00

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.30

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Du får en e-post fra verten med instruksjoner for innsjekking og utsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Arrangementer

Ingen arrangementer tillatt

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre arrangementer på stedet
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: røykvarsler
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Dette overnattingsstedet administreres gjennom vår samarbeidspartner Vrbo. Du får en e-post fra Vrbo med en link til en Vrbo-konto der du kan endre eller avbestille bestillingen din.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Som følge av nasjonale reguleringer, er det ikke mulig å betale mer enn EUR 1000 i kontanter på dette overnattingsstedet. For å få mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet ved å bruke kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Chambre d'hôtes Maison Galimard 1?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på Chambre d'hôtes Maison Galimard 1?

Per 24. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 1 569 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Chambre d'hôtes Maison Galimard 1 den 7. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Når kan man sjekke inn på Chambre d'hôtes Maison Galimard 1?

Innsjekkingen begynner kl. 17.00.

Når må man sjekke ut på Chambre d'hôtes Maison Galimard 1?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.30.

Hvor ligger Chambre d'hôtes Maison Galimard 1?

Dette bed & breakfast-hotellet ligger i Flavigny-sur-Ozerain, like ved Maison des Arts Textiles & du Design og 4,7 km unna Alésia-ruinene. Dessuten ligger Parc de l'Auxois og Alesia museumspark kun 10 kilometer unna.