Hele ferieboligen

Casetta Parco di Mare

Bildegalleri av Casetta Parco di Mare

Sesongbasert utendørsbasseng
Oppholdsområde
Oppholdsområde
Spisestue
Eksteriør

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Hele ferieboligen

Plass til 6 personer

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Vaskemaskin
  • Tørketrommel
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Uteplass

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Casetta Parco di Mare

  • Feriebolig nær Torre Canne-stranden
  • Casetta Parco di Mare har fasiliteter som hage og vaskeritjenester. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Sesongbasert utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Casetta Parco di Mare byr på fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen flere fasiliteter:
  • Vaskemaskin/tørketrommel og blendingsgardiner/gardiner

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Sesongåpent utendørsbasseng

Internett

  • Tilgjengelig i huset: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Soverom

  • 3 soverom

Utendørsområder

  • Hage

Klesvask

  • Vaskemaskin/tørketrommel
  • Vaskeritjenester

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Ingen heis

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Blendingsgardiner
  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • Hage

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 19.00
Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Minstealder for innsjekking er 21 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 10.00 til kl. 19.00
Gjestene får en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner. Resepsjonen har begrensede åpningstider
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 10.00
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Resepsjon med begrensede åpningstider

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Fasano pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. januar til den 31. mars: EUR 0.00 per person, per natt i opptil 7 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 14. juni: EUR 1.50 per person, per natt i opptil 7 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 15. juni til den 15. oktober: EUR 2.00 per person, per natt i opptil 7 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 16. oktober til den 31. desember: EUR 1.50 per person, per natt i opptil 7 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Overnattingsstedets registreringsnummer: IT072035A100102133
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde
Som følge av nasjonale reguleringer, er det ikke mulig å betale mer enn EUR 5000 i kontanter på dette overnattingsstedet. For å få mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet ved å bruke kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen
Det sesongbaserte bassenget er åpent fra april til oktober

Om området

denne ferieboligen ligger i Fasano. Er du på utkikk etter vakre naturomgivelser, kan du ta turen til Torre Canne-stranden og Rosa Marina-stranden. Acquapark Egnazia og Pomona-hagene botaniske konservatorium er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Fasano
Se flere ferieboliger i Fasano
Kart
SP10, Fasano, BR, 72015

Hva som finnes i nærheten

  • Zoosafari
    Zoosafari
    23 min kjøring - 21.0 km
  • Katedralen i Ostuni
    Katedralen i Ostuni
    26 min kjøring - 19.5 km
  • Dolmen av Montalbano
    6 min kjøring - 3.0 km
  • Pilone-stranden
    8 min kjøring - 5.6 km
  • Torre Canne-stranden
    9 min kjøring - 7.4 km

Transport

  • Fasano Cisternino stasjon - 12 min kjøring
  • Brindisi (BDS-Papola Casale) - 36 min kjøring

Restauranter

  • Amare
    11 min kjøring
  • La Rotonda 2
    11 min kjøring
  • Ristoranto Rodos
  • La Falegnameria
    12 min kjøring
  • Il buco
    11 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har Casetta Parco di Mare basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et sesongbasert utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Casetta Parco di Mare?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Casetta Parco di Mare?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Casetta Parco di Mare?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 19.00. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Casetta Parco di Mare?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Casetta Parco di Mare?

Denne ferieboligen ligger i Fasano og 5 kilometer unna Dolmen av Montalbano, Morelli-elvestrand og Casa del Parco Naturale Regionale delle Dune Costiere. Dessuten ligger Pilone-stranden og Torre Canne-stranden kun 10 kilometer unna.

Anmeldelser av Casetta Parco di Mare