Hele leiligheten

Pet-friendly Apt Near Ocoee River & Waterfalls

Overnattingsstedets klasse: 3

Bildegalleri av Pet-friendly Apt Near Ocoee River & Waterfalls

Innvendig
Innvendig
Innvendig
Innvendig
Innvendig

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Kjæledyrvennlig
  • Inkludert parkering
  • Aircondition
  • Uteplass
Den nåværende prisen er 2 136 kr
inkludert skatter og avgifter
24. okt.–25. okt.

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Pet-friendly Apt Near Ocoee River & Waterfalls

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Pet-friendly Apt Near Ocoee River & Waterfalls har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi i fellesområdene (inkludert).
  • Denne leiligheten kan også friste med fordeler som
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Griller og røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Pet-friendly Apt Near Ocoee River & Waterfalls byr på komfort i form av klimaanlegg.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • Oppvarming og takvifte
    • Bad med badekar eller dusj
    • Terrasse, kjøkken og mikrobølgeovn

Lignende overnattingssteder

Om området

denne leiligheten ligger i Etowah. Både Hiwassee-Ocoee Scenic River State Park og L&N Depot Park kan friste med vakre naturomgivelser, mens L&N Depot Museum og Englewood Park er noen av attraksjonene i området. Se vår reiseguide til Etowah
Se flere leiligheter i Etowah
Kart
Etowah, TN

Hva som finnes i nærheten

  • L&N Depot Park
    5 min kjøring - 6.1 km
  • L&N Depot Museum
    6 min kjøring - 6.5 km
  • Etowah City Hall
    6 min kjøring - 6.1 km
  • Hiwassee-Ocoee Scenic River State Park
    8 min kjøring - 8.5 km
  • Hiwassee River Recreation Area
    12 min kjøring - 14.6 km

Transport

  • Chattanooga, Tennessee (CHA-Chattanooga Metropolitan) - 62 min kjøring

Restauranter

  • Circle K
    7 min kjøring
  • McDonald's
    7 min kjøring
  • Revival Grounds
    7 min kjøring
  • Michaels Restaurant
    7 min kjøring
  • Castillos Mexican Restaurant
    7 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har Pet-friendly Apt Near Ocoee River & Waterfalls basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på Pet-friendly Apt Near Ocoee River & Waterfalls?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 2 136 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Pet-friendly Apt Near Ocoee River & Waterfalls den 24. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Pet-friendly Apt Near Ocoee River & Waterfalls?

Ja, kjæledyr er tillatt på dette overnattingsstedet. Du må betale et gebyr på USD 21.06 per overnattingsenhet, per opphold. Ingen betaling for servicedyr.

Hvor mye koster det å parkere på Pet-friendly Apt Near Ocoee River & Waterfalls?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Pet-friendly Apt Near Ocoee River & Waterfalls?

Innsjekkingen er fra kl. 18.00 til kl. 00.00.

Når må man sjekke ut på Pet-friendly Apt Near Ocoee River & Waterfalls?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Pet-friendly Apt Near Ocoee River & Waterfalls?

Denne leiligheten ligger i Etowah, 4,8 kilometer unna Etowah City Hall og 5 kilometer unna L&N Depot Park. Dessuten ligger L&N Depot Museum og Hiwassee-Ocoee Scenic River State Park kun 10 kilometer unna.