Hele leiligheten

Sterling Shores 1015

Overnattingssted med 2.5 stjerner

Bildegalleri av Sterling Shores 1015

Leilighet, 1 kingsize-seng med sovesofa (Sterling Shores 1015) | Basseng | Utendørsbasseng og et oppvarmet basseng
Leilighet, 1 kingsize-seng med sovesofa (Sterling Shores 1015) | Strand
Leilighet, 1 kingsize-seng med sovesofa (Sterling Shores 1015) | Overnattingsstedets uteområder
Leilighet, 1 kingsize-seng med sovesofa (Sterling Shores 1015) | Eget kjøkken | Ovn og brødrister
Leilighet, 1 kingsize-seng med sovesofa (Sterling Shores 1015) | Eksteriør

Hele leiligheten

2 soverom2 badPlass til 6 personer87 m²

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Sterling Shores 1015

  • Leilighet nær Destin Beaches
  • Big Kahuna's vann- og eventyrpark og Henderson Beach delstatspark ligger ikke langt unna Sterling Shores 1015, som har mye å by på.
  • Noen andre fordeler er blant annet
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Røykfritt område og heis
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
  • Komfyr og brødrister

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Oppvarmet basseng
  • Utendørsbasseng

Parkering og transport

  • Ekstern parkering er inkludert
  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Mat og drikke

  • Brødrister
  • Stekeovn

Soverom

  • 2 soverom

Bad

  • 2 bad

Oppholdsområder

  • Stue

Tilgjengelighetstilpasning

  • Heis
  • Røykfritt overnattingssted

Opplevelser

  • Oppvarmet basseng

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekking fra kl. 16.00
Minstealder for innsjekking er 25 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Om området

denne leiligheten ligger i Destin. HarborWalk Village og Destin Commons er verdt et besøk hvis shopping står på planen, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Destin Beaches og Henderson Beach delstatspark. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Bluewater Bay Tennis Center. Du kan også vurdere Club LA for en skikkelig helaften. Se vår reiseguide til Destin
Se flere leiligheter i Destin
Kart
1751 Scenic Highway 98, Destin, FL, 32541

Hva som finnes i nærheten

  • Destin Beaches
    Destin Beaches
    6 min gange - 0.6 km
  • Morgan Sportssenter
    Morgan Sportssenter
    9 min gange - 0.8 km
  • Big Kahuna's vann- og eventyrpark
    Big Kahuna's vann- og eventyrpark
    14 min gange - 1.2 km
  • Henderson Beach delstatspark
    Henderson Beach delstatspark
    17 min gange - 1.5 km
  • The Track Family rekreasjonssenter
    2 min gange - 0.2 km

Transport

  • Fort Walton Beach, Forida (VPS - Northwest Florida Regional Airport) - 33 min kjøring

Restauranter

  • The Back Porch
    5 min gange
  • Chick-fil-A
    11 min gange
  • Fudpuckers Beachside Bar & Grill
    2 min kjøring
  • Subway
    6 min gange
  • Pelican Beach Resort
    3 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har Sterling Shores 1015 basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng. Overnattingsstedet har blant annet et oppvarmet basseng.

Hvor mye koster det å parkere på Sterling Shores 1015?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet. Det finnes også gratis parkering i nærområdet.

Når kan man sjekke inn på Sterling Shores 1015?

Innsjekkingen begynner kl. 16.00.

Når må man sjekke ut på Sterling Shores 1015?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Sterling Shores 1015?

Denne leiligheten ligger i Destin og 10 minutters gange unna The Track Family rekreasjonssenter og Destin Beaches. Dessuten ligger Big Kahuna's vann- og eventyrpark og Henderson Beach delstatspark kun 2 kilometer unna.

Anmeldelser av Sterling Shores 1015