Taoran Farmhouse

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Aircondition
  • Frokost
Den nåværende prisen er 190 kr
inkludert skatter og avgifter
25. okt.–26. okt.

Romalternativer

Family Room

  • Plass til 4 personer
  • 2 dobbeltsenger

Wooden Standard Double Room (Air Conditioned)

  • Plass til 4 personer
  • 2 enkeltsenger
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Taoran Farmhouse ligger i Mohe. Noen lokale interessepunkter er blant annet Arktisk landsby, Xishan Park og Li Jinyong forfedrehall. Se vår reiseguide til Mohe
Se flere landlige hus i Mohe
Kart
Beiji Village, Mohe, Heilongjiang, 165303

Hva som finnes i nærheten

  • Arktisk landsby
    1 min gange - 0.0 km
  • Li Jinyong forfedrehall
    36 min kjøring - 36.2 km

Restauranter

  • 村姑铁锅炖
    11 min gange
  • 漠河北极村七掌柜齐市烤肉
    6 min gange
  • 极光咖啡
    4 min gange
  • 北来顺农家饭店
    4 min kjøring
  • 中国最北一家
    18 min gange

Om dette overnattingsstedet

Taoran Farmhouse

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Taoran Farmhouse kan friste med blant annet flyplasstransport.
  • Dette er noen andre fordeler:
  • Frokost (mot betaling), henting på togstasjonen (inkludert) og bagasjeoppbevaring
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Taoran Farmhouse kan friste med komfort i form av klimaanlegg.
  • Her er noen flere fasiliteter:
  • Privat bad med dusj og sjampo

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Når kan man sjekke inn på Taoran Farmhouse?

Innsjekkingen begynner kl. 14.00.

Hvor mye koster det å bo på Taoran Farmhouse?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 190 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Taoran Farmhouse den 25. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Når må man sjekke ut på Taoran Farmhouse?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Hvor ligger Taoran Farmhouse?

Dette huset på landet ligger i Mohe, like ved Arktisk landsby og 2,2 km unna Xishan Park. Li Jinyong forfedrehall ligger 34,2 kilometer unna.