Leilighetshotell·Privat vert

Sato Triopia Apart Otel

Velg datoer for å se priser

Leilighetshotell

Plass til 3 personer55 m²

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert frokost
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Uteplass
  • Døgnåpen resepsjon
Den nåværende prisen er 3 872 kr
inkludert skatter og avgifter
24. sep.–25. sep.
Kart
sato Triopia Butik Hotel, Yaka, Kume Evler No45, 48900 Datca/Mugla, No45, Muğla, Datça, 48900

Hva som finnes i nærheten

  • Palamutbuku strand
    8 min kjøring - 4.9 km
  • Akçabük strand
    10 min kjøring - 6.4 km
  • Kurubük-stranden
    13 min kjøring - 8.3 km
  • Bağlarözü
    15 min kjøring - 9.8 km
  • Ovabükü-stranden
    18 min kjøring - 11.7 km

Restauranter

  • Ceylan Otel Restaurant
    5 min kjøring
  • Bizim Cennet
    18 min kjøring
  • Başkanın Yeri
    6 min kjøring
  • Oguns Place Restautant
    16 min kjøring
  • Bonito Beach&Restaurant
    6 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Sato Triopia Apart Otel

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Sato Triopia Apart Otel har fasiliteter som frokostbuffé (inkludert) og hage. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette er noen andre fordeler:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Døgnåpen resepsjon
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Sato Triopia Apart Otel kan skilte med fasiliteter som wi-fi (inkludert).

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Utendørsbasseng

Internett

  • Tilgjengelig i leiligheten: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Bespisning

  • Frokostbuffé (inkludert) serveres daglig fra kl. 08.30 til kl. 11.00

Utendørsområder

  • Hage

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Ingen heis

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Døgnåpen resepsjon
  • Rengjøring på forespørsel

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • 10 boenheter
  • Hage
  • Rengjøring (på forespørsel)

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 20.00
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Viktig å vite

Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Overnattingsstedets registreringsnummer: G_26129

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Har Sato Triopia Apart Otel basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på Sato Triopia Apart Otel?

Per 26. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 3 872 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Sato Triopia Apart Otel den 24. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Sato Triopia Apart Otel?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Sato Triopia Apart Otel?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Sato Triopia Apart Otel?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 20.00. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Sato Triopia Apart Otel?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.