Leilighetshotell

AURA SUITES

Overnattingsstedets klasse: 4

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,2 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
Den nåværende prisen er 1 216 kr
inkludert skatter og avgifter
24. okt.–25. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Suite – deluxe, 1 kingsize-seng

  • 91 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Suite – club, 2 soverom, ikke-røyk

  • 115 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 2 enkeltsenger

Suite, 3 soverom, ikke-røyk

  • 151 m²
  • 3 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 1 kingsize-seng, 1 queensize-seng og 2 enkeltsenger

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

AURA SUITES ligger i sentrum i Dar es Salaam. Et par kulturelle høydepunkter er Nasjonalmuseet i Tanzania og Little Theatre, men hvis det er shopping som står på planen, kan du ta turen til Vijana Mall og Kariakoo marked. Dar es Salaam botaniske hage og The Russian Tanzania Culture Centre er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Dar es Salaam
Se flere leilighetshoteller i Dar es Salaam
Kart
Morogoro Road, Upanga East., Plot No.1081/1, Dar es Salaam, Dar es Salam, 255

Hva som finnes i nærheten

  • Kariakoo marked
    10 min gange - 0.9 km
  • Le Grande Casino
    15 min gange - 1.3 km
  • Julius Nyerere internasjonale konferansesenter
    2 min kjøring - 1.9 km
  • Dar es Salaam internasjonale konferansesenter
    2 min kjøring - 1.5 km
  • Askari Monument
    2 min kjøring - 1.5 km

Transport

  • Dar Es Salaam Central Station - 19 min gange
  • Dar es Salaam (DAR-Julius Nyerere internasjonale flyplass) - 27 min kjøring

Restauranter

  • Chef's Pride Restaurant
    10 min gange
  • Karambezi Cafe
    8 min gange
  • Pappa Roti
    1 min gange
  • Checkers Fast Food
    10 min gange
  • Mamboz Corner BBQ
    9 min gange

Om dette overnattingsstedet

AURA SUITES

  • Leilighetshotell i Upanga øst med eksklusiv stil
  • Velger du AURA SUITES, kan du dra nytte av fasiliteter som mottakelse hver dag (inkludert), takterrasse og kjøpesenter. Du kan spise god mat på stedets to restauranter. I tillegg til fasiliteter som kaffebar/kafé og renseri-/vaskeritjenester får gjestene wi-fi på rommet (inkludert) med hastighet på 25+ mbps.
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Frokostbuffé (mot betaling), flyplasstransport (mot betaling) og tur-/billettassistanse
    • Møterom, røykfritt område og bankettsal
  • Romfasiliteter
  • Alle de 70 individuelt innredede rommene byr på komfort i form av peis og safe med plass til bærbar PC samt fordeler som arbeidsområder for bærbar PC og klimaanlegg.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • Allergivennlig sengetøy og ekstrasenger (mot betaling)
    • 2 bad med regndusjhode og sjampo
    • 55 tommers LCD-TV med Betalingskanaler
    • Garderobeskap, separat sitteområde og eget spiseområde

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har AURA SUITES basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på AURA SUITES?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 1 216 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på AURA SUITES den 24. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på AURA SUITES?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på AURA SUITES?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på AURA SUITES?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på AURA SUITES?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Tilbyr AURA SUITES transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale USD 50 per kjøretøy.

Hvor ligger AURA SUITES?

Dette leilighetshotellet ligger i Upanga øst og 15 minutters gange unna Vijana Mall og Kariakoo marked. Dessuten ligger Le Grande Casino og Uhuru-monumentet kun 2 kilometer unna. Dar Es Salaam Central Station ligger 19 minutters gange unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av AURA SUITES

9,2

Fantastisk

9,2

Renhold

7,6

Fasiliteter

7,8

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 53 av totalt 67 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 6 av totalt 67 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 3 av totalt 67 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 67 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 5 av totalt 67 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Very spacious and comfortable rooms for a family in Dar es Salaam. The breakfast is also excellent and there is a convenient restaurant on the top floor.
Bodde her 2 netter i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
The suite was very spacious, the staff catered to every needs we had. Quickly delivered pots and pans to the room and provided lots of water bottles. The breakfast was also excellent as well as the restaurant on the rooftop.
Bodde her 4 netter i august 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Aura Suites was such an enjoyable stay, the rooms were spacious and everything was smooth, from check-in to check out. We enjoyed ourselves, don't skip the upstairs restaurant on the 16th floor. Best experience ever!
Bodde her 2 netter i juli 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, romkomfort og kommunikasjon
Amazing accommodation with very friendly staff
Bodde her 1 natt i mai 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter og kommunikasjon
The rooms where perfect and the personale - especially Zawadi was fantastic. She helped me with lots of different stuff and all staff, chef and general manager did a fantastic job for us all. Would definitely recommend the place.
Bodde her 6 netter i februar 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, romkomfort og kommunikasjon
It was excellent stay. Nice property
Bodde her 4 netter i august 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
My stay at this property was wonderful.
Bodde her 2 netter i februar 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, romkomfort og kommunikasjon
Dejligt ophold i Dar Es Salaam med store pæne værelser der er rene og komfortable. Rigtig god morgenmad og venligt personale
Bodde her 2 netter i februar 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
This was and is a perfect hotel for a stopover or just to stay in. Centrally located and friendly employees
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
It was clean, conveniently located in the city center. Staff were responsive and helpful. I would stay there again.
Bodde her 3 netter i juni 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
Benissimo
Bodde her 3 netter i september 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
Beautiful Property, we loved it
Bodde her 3 netter i november 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, romkomfort og kommunikasjon

Great Stay

Super quick check-in with room all ready and equipped to a high standard
Bodde her 1 natt i august 2022
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Location
Bodde her 2 netter i februar 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, romkomfort og kommunikasjon
Fantastic - huge space, bright and pleasant. Lovely rooftop bar/restaurant. Great value for the price.
Bodde her 2 netter i juni 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold og fasiliteter
Excellent
Bodde her 2 netter i mai 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, romkomfort og kommunikasjon

Dar Es Salaam

This was a great location with a nice apartment style room. The staff was very friendly and helpful during check in and with local information around the location. The restaurant was good for both breakfast and dinner, the rooftop view of Dar Es Salaam was a great way to spend our first night there.
Bodde her 1 natt i juni 2024
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, fasiliteter, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
Good
Bodde her 3 netter i juni 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, romkomfort og kommunikasjon
Loved it
Bodde her 1 natt i oktober 2022
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, romkomfort og kommunikasjon

PERFECTION

PERFECT stay. It was the best way to end our time in Dar es Salaam! We will absolutely stay here again. The lay out of the 2 bedroom is exceptional. The restaurant is beautiful, with wonderful views of the city, and tasty food!
Bodde her 1 natt i juli 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, romkomfort og kommunikasjon

Aura Suites— great stay

Aura suites was a great respite from the noise, congestion and heat of Dar es Salaam. Great shower, bed, wi-Fi, tv, space. There was a safe in the room— very convenient. Nice supermarket next door. Really enjoyed our stay.
Bodde her 2 netter i februar 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, romkomfort og kommunikasjon

Excellent

Overall stay was excellent. Just the TVs need to be smart TV..
Bodde her 5 netter i mars 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, romkomfort og kommunikasjon

Pleasantly surprised ! Great

I have stayed for just a few hours however I have to admit I am positively surprised as I got afraid because of some reviews after I had booked but I found it perfect and would definitely recommend . The value for money is among the best I have experienced in DAR Es Salam so far
Bodde her 1 natt i mai 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
The manager is great, making sure all is to your satisfaction. Food in the rooftop restaurant was delicious. Suites are huge with modern kitchen and lovely bathrooms. I would definitely stay there again if ever in Dar in the future!
Bodde her 1 natt i september 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
The property is amazing! The staff is very friendly and helpful and so accommodating . Would definitely return back.
Bodde her 2 netter i august 2024