Hele ferieboligen

Stella Maris by Avantstay Rooftop View + Pool

Overnattingsstedets klasse: 3

Bildegalleri av Stella Maris by Avantstay Rooftop View + Pool

Innvendig
Innvendig
Innvendig
Innvendig
Innvendig

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Vaskemaskin
  • Tørketrommel
  • Kjæledyrvennlig
  • Inkludert parkering

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Stella Maris by Avantstay Rooftop View + Pool

  • Hytte nær Port Aransas strand
  • Stella Maris by Avantstay Rooftop View + Pool kan friste med blant annet terrasse. Det tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert).
  • Denne cottagen kan også friste med fordeler som
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Griller og røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Stella Maris by Avantstay Rooftop View + Pool kan friste med komfort i form av klimaanlegg.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • Oppvarming og takvifte
    • 3 bad med dusj og toalettartikler (inkludert)
    • Balkong, kjøkken og kjøleskap

Lignende overnattingssteder

Om området

Denne hytta ligger på stranden i bydelen Gamlebyen Port Aransas i Port Aransas. Både Port Aransas strand og Port Aransas Birding Center kan friste med vakre naturomgivelser, mens Roberts Point Park og Aransas Pass Aquatic Center er noen av attraksjonene i området. Se vår reiseguide til Port Aransas
Se flere landsteder i Corpus Christi
Kart
310 10th St #7, Port Aransas, TX, 78373

Hva som finnes i nærheten

  • Port Aransas strand
    Port Aransas strand
    2 min kjøring - 1.2 km
  • Port Aransas Museum
    7 min gange - 0.6 km
  • Port Aransas Birding Center
    8 min gange - 0.8 km
  • Fisherman's Wharf
    17 min gange - 1.5 km
  • IB Magee Beach Park
    17 min gange - 1.5 km

Transport

  • Rockport, TX (RKP-Aransas County) - 42 min kjøring

Restauranter

  • Whataburger
    8 min gange
  • Port A Pizzeria
    6 min gange
  • Fins Grill & Icehouse
    17 min gange
  • Bier Haus
    9 min gange
  • Sip Yard
    14 min gange

Ofte stilte spørsmål

Har Stella Maris by Avantstay Rooftop View + Pool basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Stella Maris by Avantstay Rooftop View + Pool?

Ja, kjæledyr er tillatt på dette overnattingsstedet. Du må betale et gebyr på USD 150 per kjæledyr, per opphold. Ingen betaling for servicedyr.

Hvor mye koster det å parkere på Stella Maris by Avantstay Rooftop View + Pool?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Stella Maris by Avantstay Rooftop View + Pool?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 16.00.

Når må man sjekke ut på Stella Maris by Avantstay Rooftop View + Pool?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Stella Maris by Avantstay Rooftop View + Pool?

Denne cottagen ligger i Gamlebyen Port Aransas og 2 kilometer unna Port Aransas Museum og Port Aransas strand. Dessuten ligger Port Aransas Birding Center og Ellis Memorial Library kun 15 minutter unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Stella Maris by Avantstay Rooftop View + Pool

10

Suverent

10

Renhold

10

Fasiliteter

10

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 1 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 1 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
Clean rooms, spacious, pool. Had a great time celebrating my daughter’s birthday!
Bodde her 2 netter i september 2025