Hele ferieboligen·Privat vert

St. Croix Island Escape • 2BR Poolside Home

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Aircondition
  • Parkering
  • Vaskeri
  • Kjøkken

Om området

St. Croix Island Escape • 2BR Poolside Home ligger i Christiansted. Et par lokale landemerker er Judith's Fancy og Scale House, mens Estate Little Princess og Southgate Coastal Reserve kan friste med vakre naturomgivelser. Cruzan Gardens og St. George Village botaniske hage er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Christiansted
Se flere ferieboliger i Christiansted
Kart
St Croix, Virgin Islands

Transport

  • Christiansted (SSB-St. Croix sjøflybase) - 8 min kjøring

Restauranter

  • Shupe's on the Boardwalk
    6 min kjøring
  • Rum Runners
    6 min kjøring
  • Crucian Cafe
    6 min kjøring
  • Singh's Fast Food
    5 min kjøring
  • Savant
    6 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

St. Croix Island Escape • 2BR Poolside Home

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • St. Croix Island Escape • 2BR Poolside Home kan friste med blant annet vaskeritjenester. Det tilbys wi-fi på rommet.
  • Noen andre fordeler er blant annet
    • Utendørsbasseng
    • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på St. Croix Island Escape • 2BR Poolside Home kan skilte med fordeler i form av klimaanlegg samt fasiliteter som spisebord og internettilgang.
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
    • 2 bad med såpe
    • Smart-TV med kabel-TV/parabol
    • Kjøleskap, mikrobølgeovn og komfyr

Regler

Innsjekking

Innsjekking fra kl. 13.00
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 14.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Du får en e-post fra verten med instruksjoner for innsjekking og utsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Utsjekkingsinstruksjoner

Verten krever at du gjør følgende før du sjekker ut:
Samle brukte håndklær
Fjern personlige eiendeler, fjern rester av mat og drikke og ta ut søppel
Slå av lysene, lås dørene og returner nøklene
Hvis du ikke følger instruksjonene, kan det føre til en negativ anmeldelse fra verten.

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Arrangementer

Ingen arrangementer tillatt

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre arrangementer på stedet
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: karbonmonoksidalarm og røykvarsler
Dette overnattingsstedet administreres gjennom vår samarbeidspartner Vrbo. Du får en e-post fra Vrbo med en link til en Vrbo-konto der du kan endre eller avbestille bestillingen din.

Ofte stilte spørsmål

Har St. Croix Island Escape • 2BR Poolside Home basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på St. Croix Island Escape • 2BR Poolside Home?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på St. Croix Island Escape • 2BR Poolside Home?

Overnattingsstedet har parkeringsplass.

Når kan man sjekke inn på St. Croix Island Escape • 2BR Poolside Home?

Innsjekkingen begynner kl. 13.00.

Når må man sjekke ut på St. Croix Island Escape • 2BR Poolside Home?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 14.00.

Hvor ligger St. Croix Island Escape • 2BR Poolside Home?

Dette overnattingsstedet ligger i Christiansted og 5 kilometer unna Sugar Beach, Holy Cross katolske kirke og St. Croix Government House. Dessuten ligger Christiansted nasjonalhistoriske område og Estate Little Princess kun 5 kilometer unna.