Hostal Rey

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Tremannsrom – classic, bakgårdsutsikt

  • Plass til 3 personer
  • 3 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Enkeltrom – classic, bakgårdsutsikt

  • 1 m²
  • Plass til 1 person
  • 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Familierom

  • Plass til 3 personer
  • 1 enkeltseng og 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Tomannsrom

  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom

  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Hostal Rey ligger i Chivay. Et par kulturelle høydepunkter er Yanque museum og Museo Yanque, mens Chivay katedral og Uyu Uyu er noen av landemerkene i området. Se vår reiseguide til Chivay
Kart
110 Puente Inca, Chivay, Arequipa, 04145

Hva som finnes i nærheten

  • Astronomisk observatorium
    2 min gange - 0.2 km
  • Chivay katedral
    2 min gange - 0.2 km
  • Chivay Arena
    3 min gange - 0.3 km
  • La Calera varme bad
    8 min kjøring - 4.1 km
  • Colca arkeologiske naturmuseum
    13 min kjøring - 4.5 km

Restauranter

  • El Remanso Del Colca
    17 min gange
  • Casa Andina Standard Colca
    6 min gange
  • Peña Show "Tusuy Wasi
    5 min gange
  • Restaurante Maray
    2 min gange
  • Urinsaya Buffet
    5 min gange

Om dette overnattingsstedet

Hostal Rey

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Hostal Rey har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Hostal Rey kan skilte med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
  • Bad med dusj og såpe

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi og kablet internett (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • 24-timers ekstern parkering for PEN 3 per dag (rabatter er tilgjengelig)

Fasiliteter

  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Gjestetjenester

  • Bytte av håndklær på forespørsel
  • Bytte av sengetøy (på forespørsel)
  • Rengjøring på forespørsel

Tilgjengelighet

  • Ingen heis

Romfasiliteter

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Privat bad
  • Såpe
  • Toalettpapir

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 10.00 til kl. 23.00
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 07.00 til kl. 23.00
Resepsjonen har begrensede åpningstider
Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Resepsjon med begrensede åpningstider

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift på 18.0 prosent

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Valgfrie tillegg

  • Nearby parking fee: PEN 3 per day(328084 ft away; open 24 hours)

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kontanter
Overnattingsstedets registreringsnummer: 23 85 3
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Barn under 18 har på generelt grunnlag ikke anledning til å bo på overnattingssteder i Peru uten en forelder, foresatt eller annen voksen ledsager med fullmakt. Voksne ledsagere kan bli bedt om å fremvise både egen og barnets legitimasjon samt attestert dokumentasjon på at vedkommende har ansvaret for barnet. Besøkende som planlegger å reise med barn, bør forhøre seg med et peruansk konsulat før avreise.
I henhold til peruansk lov godtas ikke kontanter for betalinger over PEN 2000 eller USD 500. Betalinger som er større enn disse beløpene, må utføres med betalingskort eller andre metoder som er godkjent av overnattingsstedet og de lokale lovene; betalinger kan ikke deles opp i flere valutaer

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Hostal Rey?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Hostal Rey?

Innsjekkingen er fra kl. 10.00 til kl. 23.00. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Hostal Rey?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Hostal Rey?

Dette hostalet ligger i Chivay og få skritt unna Chivay katedral og Astronomisk observatorium. Dessuten ligger Chivay Arena og La Calera varme bad kun 5 kilometer unna.