Hotel O DP RESIDENCY

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Rengjøring
Den nåværende prisen er 11 611 kr
inkludert skatter og avgifter
24. okt.–25. okt.

Romalternativer

Rom – classic

  • 9 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Hotel O DP RESIDENCY ligger i bydelen Sholinganallur i Chennai. Et par lokale landemerker er Ashtalakshmi Kovil og Raj Bhavan, mens Kart Attack og VGP Universal Kingdom er noen av attraksjonene i området. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Mayajaal Entertainment eller Chemplast cricketbane. Se vår reiseguide til Chennai
Kart
Plot no 53/60, no 9/10 Abirami Nagar, 2nd Cross Street, near Sholinganallur Corporation Parknull, Chennai, Tamil Nadu, 600119

Hva som finnes i nærheten

  • ECR Beach
    ECR Beach
    14 min kjøring - 6.9 km
  • Neelankarai Beach
    Neelankarai Beach
    23 min kjøring - 14.9 km
  • Marina strand
    Marina strand
    56 min kjøring - 27.6 km
  • Gamle Mahabalipuram vei
    18 min gange - 1.5 km
  • SRM-universitetet - Kattankulathur Campus
    57 min kjøring - 41.5 km

Transport

  • Chennai Kotturpuram stasjon - 45 min kjøring
  • Chennai internasjonale flyplass (MAA) - 53 min kjøring

Restauranter

  • Infosys Technologies Ltd
    4 min kjøring
  • Chai Habbát
    3 min kjøring
  • Bay6 ECR
    8 min kjøring
  • Bhatinda Express
    3 min kjøring
  • Lakshyamm
    6 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Hotel O DP RESIDENCY

  • Hotell nær ECR Beach
  • Hotel O DP RESIDENCY har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Noen andre fordeler er blant annet
  • Røykfritt område og bagasjeoppbevaring
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Hotel O DP RESIDENCY byr på komfort i form av klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Bad med dusj og toalettartikler (inkludert)
    • Daglig rengjøring og skrivebord

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel O DP RESIDENCY?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på Hotel O DP RESIDENCY?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 11 611 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Hotel O DP RESIDENCY den 24. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Hvor mye koster det å parkere på Hotel O DP RESIDENCY?

Hotel O DP RESIDENCY tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Hotel O DP RESIDENCY?

Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 23.30. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Hotel O DP RESIDENCY?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Hotel O DP RESIDENCY?

Dette hotellet ligger i Sholinganallur, 1,4 kilometer unna Gamle Mahabalipuram vei og 5 kilometer unna Sathyabama University og Kart Attack. Dessuten ligger AKDR Golf Village og ISKCON Chennai, Sri Sri Radha Krishna Temple kun 5 kilometer unna.