Hele leiligheten

Il Castello di San Ruffino

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,2 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjæledyrvennlig
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
Den nåværende prisen er 1 150 kr
inkludert skatter og avgifter
22. sep.–23. sep.

Romalternativer

Rom – superior, 1 soverom

  • 60 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Suite – deluxe, 1 soverom

  • 100 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Rom – standard, 1 soverom

  • 30 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Suite – junior, 1 soverom, terrasse

  • 35 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Il Castello di San Ruffino ligger i landlige omgivelser i Casciana Terme Lari. Et par av de kulturelle høydepunktene er Piaggio museum og Teatro del Silenzio, mens Casciana termiske bad og Azienda Agricola Castelvecchio kan friste med artige aktiviteter. Ikke gå glipp av Pasta Martelli. Sett av tid til en omvisning på en vingård eller en tur til de varme kildene for å slappe av etter aktiviteter som ridning og turer til fots eller med sykkel. Se vår reiseguide til Casciana Terme Lari
Se flere leiligheter i Casciana Terme Lari
Kart
Via San Lorenzo, 1, Località San Ruffino, Casciana Terme Lari, PI, 56035

Hva som finnes i nærheten

  • Casciana termiske bad
    6 min kjøring - 6.1 km
  • Castello dei Vicari
    8 min kjøring - 4.3 km
  • Pasta Martelli
    9 min kjøring - 5.0 km
  • Villa Baciocchi
    10 min kjøring - 9.3 km
  • Badia di Morrona
    12 min kjøring - 7.1 km

Transport

  • Cascina stasjon - 23 min kjøring
  • Pisa (PSA-Galileo Galilei) - 31 min kjøring

Restauranter

  • Ariete Ristorante Pizzeria
    11 min kjøring
  • Ristorante Villa La Torre
    12 min kjøring
  • Mc Donalds
    19 min kjøring
  • Artegrappe
    19 min kjøring
  • Il Cantuccio Di Ale
    12 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Il Castello di San Ruffino

  • Leilighet nær Pasta Martelli
  • Il Castello di San Ruffino ligger i nærheten av Casciana termiske bad og kan by på takterrasse, hage og bar. Denne leiligheten kan friste med blant annet privat omvisning på vingården. Stedets restaurant, San Ruffino Bistrot, serverer lokale retter og byr på både frokost, lunsj og middag. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert), og gjestene kan se frem til fasiliteter som treningssenter.
  • Du får også følgende fordeler:
    • Sesongbasert utendørsbasseng med solsenger og parasoller
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Frokostbuffé (mot betaling), parkering for bobil, buss og lastebil og flyplasstransport (mot betaling)
    • Ladestasjon for elbiler, hotelltjener/pikkolo og røykfritt område
    • I anmeldelsene fra gjestene skryter mange av overnattingsstedets gode forfatning
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene er individuelt dekorerte og kan skilte med goder i form av klimaanlegg og badekåper i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Italienske Frette-laken og Select Comfort-senger
    • Bidé, badekar eller dusj og toalettartikler (inkludert)
    • 43 tommers Flatskjerm-TV med digital-TV
    • Garderobeskap, oppvarming og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Parasoller ved bassenget
  • Sesongåpent utendørsbasseng
  • Solsenger ved bassenget
  • Varme kilder i nærheten

Internett

  • Tilgjengelig i leiligheten: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Ladestasjon for elbil på stedet
  • Transport til og fra flyplassen tilbys mot betaling (på forespørsel hele døgnet)
  • Henting på togstasjonen (mot betaling)
  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Bobil-, buss- og lastebilparkering på stedet
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet
  • Rullestolvennlig parkering

Restauranter på stedet

  • San Ruffino Bistrot

Bespisning

  • Frokostbuffé serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.30 og koster EUR 19 per person
  • Bar/lounge
  • Minibar
  • Restaurant
  • Romservice (begrensede tider)
  • Snackbar/delikatesseutsalg

Soverom

  • Italienske Frette-laken
  • Select Comfort-madrass
  • Soverom

Bad

  • Badekar eller dusj
  • Badekåper
  • Bidé
  • Håndklær (inkludert)
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Toalettpapir

Underholdning

  • 43-tommers flatskjerm-TV med digitalkanaler

Utendørsområder

  • Hage
  • Takterrasse

Arbeidsområder

  • Møterom

Inneklima

  • Air conditioning
  • Oppvarming

Kjæledyr

  • Kjæledyrvennlig
  • Det er kun tillatt med hunder
  • Det er tillatt med kjæledyr (inkludert)
  • Mat- og vannskåler

Tilgjengelighetstilpasning

  • Hvis du har tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Rullestolvennlig (kan ha begrensninger)
  • Rullestolvennlig basseng
  • Rullestolvennlig parkering
  • Rullestolvennlig restaurant
  • Tilgjengelighetstilpasset flyplasstransport
  • Trappefri adkomst til inngangen
  • Visuelle alarmer i gangene
  • Øvre etasjer kan kun nås via trapper
  • Røykfritt overnattingssted

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Bagasjeoppbevaring
  • Bryllupstjenester
  • Bytte av sengetøy (på forespørsel)
  • Concierge-tjenester
  • Daglig rengjøring
  • Flaskevann (inkludert)
  • Flerspråklig personale
  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Hotelltjener/pikkolo
  • Resepsjon med begrensede åpningstider
  • Safe

Beliggenhet

  • I en landsby
  • I landlige omgivelser

Opplevelser

  • Biljardbord
  • Private vinturer
  • Treningsrom
  • Hesteridning i nærheten
  • Tur-/sykkelstier i nærheten
  • Utendørs basseng (gjestetilgang) i nærheten
  • Vinturer i nærheten

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • 2 bygninger
  • 2 etasjer
  • 23 boenheter
  • Barokkarkitektur
  • Bygget i 1700
  • Bytte av sengetøy på forespørsel
  • Hage
  • Individuell innredning
  • Ladestasjon for elbil

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 21.30
Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00
Gebyr ved sen utsjekking: EUR 30

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen og togstasjonen (betaling kan kreves). For å avtale henting må gjestene kontakte overnattingsstedet 72 timer før ankomst ved bruk av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen
Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 08.00 til kl. 22.00
Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. Resepsjonen har begrensede åpningstider
Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 22.00
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Resepsjon med begrensede åpningstider

Kjæledyr

Opphold for kjæledyr er inkludert i prisen
Servicedyr er velkomne og fritatt fra gebyrer
Hunder er de eneste kjæledyrene som er velkomne
Tilgjengelig utstyr/tjenester: mat- og vannskåler

Barn og ekstrasenger

Barn under 18 år har ikke adgang til dette overnattingsstedet, som kun er for voksne. Gjester som er 18 år eller eldre, er velkomne

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: EUR 200 per opphold
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.00 per person, per natt, opptil 5 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Valgfrie tillegg

  • Pris for frokostbuffé: ca. EUR 19 per person
  • Avgift for flyplasstransport: EUR 110 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 4)
  • Gebyr ved sen utsjekking: EUR 30

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Overnattingsstedets registreringsnummer: IT050040B9PTEKC8B8
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Alle gjester må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde
Som følge av nasjonale reguleringer, er det ikke mulig å betale mer enn EUR 5000 i kontanter på dette overnattingsstedet. For å få mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet ved å bruke kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen
Det sesongbaserte bassenget er åpent fra april til oktober
Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene

Ofte stilte spørsmål

Har Il Castello di San Ruffino basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et sesongbasert utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på Il Castello di San Ruffino?

Per 26. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 1 150 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Il Castello di San Ruffino den 22. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Il Castello di San Ruffino?

Ja, hunder er tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Il Castello di San Ruffino?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Il Castello di San Ruffino?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 21.30. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Il Castello di San Ruffino?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00. Sen utsjekking er tilgjengelig for EUR 30.

Tilbyr Il Castello di San Ruffino transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale EUR 110 per kjøretøy.

Hvor ligger Il Castello di San Ruffino?

Denne leiligheten ligger i landlige omgivelser, 3,2 kilometer unna Pasta Martelli og 15 kilometer unna Casciana termiske bad og Azienda Agricola Castelvecchio. Dessuten ligger Piaggio museum og Pieve di Santa Maria Assunta e di Sant'Angelo 20 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.