Hele ferieboligen
601 Monroe Ave
Overnattingsstedets klasse: 3
Bildegalleri av 601 Monroe Ave





Populære fasiliteter
- Kjøkken
- Tørketrommel
- Inkludert parkering
- Aircondition
Velg datoer for å se priser
Om dette overnattingsstedet
601 Monroe Ave
- Hytte nær Cocoa Beach
- 601 Monroe Ave ligger nær Cocoa Beach molo og har mye å by på.
- Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
- Selvbetjent parkering (inkludert)
- Røykfritt område
- Romfasiliteter
- Alle gjesterommene på 601 Monroe Ave kan skilte med komfort i form av klimaanlegg og eget spiseområde.
- Her ser du noen flere fasiliteter:
- 2 bad med dusj
- Eget spiseområde, kjøkken og kjøleskap
Lignende overnattingssteder

Radisson Resort at the Port
Cape Canaveral
Radisson Resort at the Port
Cape Canaveral
- Basseng
- Boblebad
- Kjæledyrvennlig
- Barnebasseng
8.8 av 10, Utmerket, 3 992 anmeldelser
8,8
Utmerket
3 992 anmeldelser
Prisen er 1 303 kr
1 303 kr
inkludert skatter og avgifter
27. okt.–28. okt.

Crowne Plaza Melbourne - Oceanfront by IHG
Indialantic
Crowne Plaza Melbourne - Oceanfront by IHG
Indialantic
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.6 av 10, Utmerket, 1 118 anmeldelser
8,6
Utmerket
1 118 anmeldelser
Prisen er 1 547 kr
1 547 kr
inkludert skatter og avgifter
22. nov.–23. nov.

Cape Winds - Oceanfront Pool, Tennis & Sauna Condos near Port Canaveral
Cape Canaveral
Cape Winds - Oceanfront Pool, Tennis & Sauna Condos near Port Canaveral
Cape Canaveral
- Basseng
- Boblebad
- Kjøkken
- Vaskemaskin
9.6 av 10, Suverent, 14 anmeldelser
9,6
Suverent
14 anmeldelser

Radisson Suite Hotel Oceanfront
Indialantic
Radisson Suite Hotel Oceanfront
Indialantic
- Basseng
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Treningsrom
8.0 av 10, Veldig bra, 1 001 anmeldelser
8,0
Veldig bra
1 001 anmeldelser
Prisen er 1 775 kr
1 775 kr
inkludert skatter og avgifter
22. nov.–23. nov.

Hilton Garden Inn Cocoa Beach Oceanfront
Cocoa Beach
Hilton Garden Inn Cocoa Beach Oceanfront
Cocoa Beach
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.6 av 10, Utmerket, 1 000 anmeldelser
8,6
Utmerket
1 000 anmeldelser
Prisen er 1 609 kr
1 609 kr
inkludert skatter og avgifter
23. nov.–24. nov.

Coco Sands Beachside Cottages
Cocoa Beach
Coco Sands Beachside Cottages
Cocoa Beach
- Kjøkken
- Vaskemaskin
- Tørketrommel
- Kjæledyrvennlig
9.4 av 10, Suverent, 391 anmeldelser
9,4
Suverent
391 anmeldelser
Prisen er 2 197 kr
2 197 kr
inkludert skatter og avgifter
25. okt.–26. okt.

304 Fillmore Ave
Cape Canaveral
304 Fillmore Ave
Cape Canaveral
- Kjøkken
- Vaskemaskin
- Tørketrommel
- Inkludert parkering

Oceanview Condo on Satellite Beach!
Satellite Beach
Oceanview Condo on Satellite Beach!
Satellite Beach
- Havutsikt
- Kjøkken
- Inkludert parkering
- Aircondition
6.0 av 10, 1 anmeldelse
6,0
1 anmeldelse

221 Cherie Down Ln
Chandler Park
221 Cherie Down Ln
Chandler Park
- Kjøkken
- Tørketrommel
- Kjæledyrvennlig
- Inkludert parkering

Paradise Sea's: Updated 2B/2B with Ocean View
Cocoa Beach
Paradise Sea's: Updated 2B/2B with Ocean View
Cocoa Beach
- Basseng
- Boblebad
- Kjøkken
- Vaskemaskin
9.4 av 10, Suverent, 27 anmeldelser
9,4
Suverent
27 anmeldelser
Om området
denne hytta ligger i Cape Canaveral. Et par kulturelle høydepunkter er Kennedy Space Center Visitor Complex og Exploration Tower, mens Golf-N-Gator og Cocoa Beach Country Club kan friste med morsomme aktiviteter. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på USSSA Space Coast Complex eller Space Coast Iceplex. Se vår reiseguide til Cape Canaveral
Se flere landsteder i Cape Canaveral
601 Monroe Ave, Cape Canaveral, FL, 32920
Hva som finnes i nærheten
Cherie Down Park6 min gange - 0.6 km
Cocoa Beach18 min gange - 1.6 km
Sjøkureservat og park4 min kjøring - 2.3 km- Cherie Down Park Beach1 min gange - 0.2 km
- Peacock Beach14 min gange - 1.2 km
Transport
- Melbourne, FL (MLB-Orlando Melbourne Intl.) - 51 min kjøring
Restauranter
- RaceTrac3 min kjøring
- McDonald's3 min kjøring
- Cumberland Farms10 min gange
- Circle K8 min gange
- Wendy's16 min gange
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på 601 Monroe Ave?
Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.
Hvor mye koster det å parkere på 601 Monroe Ave?
Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.
Når kan man sjekke inn på 601 Monroe Ave?
Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 19.00.
Når må man sjekke ut på 601 Monroe Ave?
Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.
Hvor ligger 601 Monroe Ave?
Denne cottagen ligger i Cape Canaveral og 2 kilometer unna Cherie Down Park Beach og Cocoa Beach. Cocoa Beach molo ligger 2,9 kilometer unna.