Hele leiligheten

Chic 1-bed With Stunning Lake View & Indoor Pool

Overnattingsstedets klasse: 2.5

Bildegalleri av Chic 1-bed With Stunning Lake View & Indoor Pool

Basseng
Eget kjøkken
Eget kjøkken
Balkong
Oppholdsrom

Anmeldelser

6,0 av 10 –

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Vaskemaskin
  • Tørketrommel
  • Inkludert parkering
  • Aircondition

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Chic 1-bed With Stunning Lake View & Indoor Pool

  • Leilighet nær Canberra senter
  • Chic 1-bed With Stunning Lake View & Indoor Pool har alt du trenger.
  • Du får også følgende fordeler:
    • Innendørsbasseng og utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Røykfritt område og heis
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Chic 1-bed With Stunning Lake View & Indoor Pool kan skilte med komfort i form av klimaanlegg.
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • Bad med såpe
    • Garderobeskap, kjøkkenutstyr og digital-TV

Lignende overnattingssteder

Om området

Denne leiligheten ligger i bydelen Belconnen i Canberra. Både The Pinnacle Nature Reserve og Black Mountain Nature Reserve kan friste med vakre naturomgivelser, mens Big Splash Waterpark og Netball ACT er noen av attraksjonene i området. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Canberra Stadium (stadion) eller Manuka Oval (stadion). Se vår reiseguide til Canberra
Se flere leiligheter i Canberra
Kart
Canberra, ACT

Hva som finnes i nærheten

  • Lake Ginninderra
    2 min gange - 0.2 km
  • University of Canberra (universitet)
    2 min gange - 0.2 km
  • Belconnen Arts Centre
    9 min gange - 0.8 km
  • Big Splash Waterpark
    16 min gange - 1.3 km
  • Bimbi Beach
    6 min kjøring - 2.3 km

Transport

  • Kingston Canberra Station - 17 min kjøring
  • Canberra, ACT (CBR-Canberra internasjonale flyplass) - 21 min kjøring

Restauranter

  • Zambrero Belconnen
    7 min gange
  • Lido Cafe and Bar
    10 min gange
  • Subway
    14 min gange
  • Canberra Labor Club
    5 min gange
  • Wokitup! Belconnen
    8 min gange

Ofte stilte spørsmål

Har Chic 1-bed With Stunning Lake View & Indoor Pool basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et innendørsbasseng og et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Chic 1-bed With Stunning Lake View & Indoor Pool?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Chic 1-bed With Stunning Lake View & Indoor Pool?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Hvor ligger Chic 1-bed With Stunning Lake View & Indoor Pool?

Denne leiligheten ligger i Belconnen og 2 kilometer unna University of Canberra (universitet) og Big Splash Waterpark. Dessuten ligger Bimbi Beach og Black Mountain Nature Reserve kun 3 kilometer unna.

Anmeldelser

6,0