Hotel Garnì Ciamorc

Overnattingsstedets klasse: 1

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,6 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Frokost
  • Rengjøring

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Dobbelt- eller tomannsrom

  • Fjellutsikt
  • 18 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng ELLER 2 enkeltsenger

Tremannsrom

  • Fjellutsikt
  • 22 m²
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng ELLER 3 enkeltsenger

Enkeltrom

  • Fjellutsikt
  • 15 m²
  • Plass til 1 person
  • 1 enkeltseng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Hotel Garnì Ciamorc ligger på fjellet i Canazei. QC Terme Dolomiti og Ortisei-Furnes Gondola er verdt et besøk hvis du er på utkikk etter morsomme aktiviteter, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Dolomittene og Val Gardena. Dolaondes Canazei og Museum Gherdeina er også verdt et besøk. Utforsk området gjennom aktiviteter som terrengsykling og turer til fots eller med sykkel. Se vår reiseguide til Canazei
Kart
Via Dolavilla 88, Canazei, TN, 38032

Hva som finnes i nærheten

  • Dolomittene
    Dolomittene
    1 min gange - 0.0 km
  • Canazei - Pecol
    3 min gange - 0.3 km
  • Belvedere - Col Rodella - Passo Pordoi skiområde
    3 min gange - 0.3 km
  • Dolaondes Canazei
    5 min gange - 0.4 km
  • Pecol-Col dei Rossi taubane
    6 min kjøring - 6.3 km

Transport

  • Ponte Gardena-Laion/Waidbruck-Lajen stasjon - 48 min kjøring
  • Bolzano (BZO) - 102 min kjøring

Restauranter

  • Kaiserstube
    5 min gange
  • La Cantinetta 2.0
    3 min gange
  • Wurstelstand Pippotto
    4 min gange
  • L'Ostaria da Besic
    5 min gange
  • Spilleria Al Pandemia 19
    2 min gange

Om dette overnattingsstedet

Hotel Garnì Ciamorc

  • Hotell nær Dolomittene
  • Hotel Garnì Ciamorc har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette hotellet kan også friste med fordeler som
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Frokost (mot betaling), tur-/billettassistanse og safe i resepsjonen
    • Bagasjeoppbevaring og røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Hotel Garnì Ciamorc kan friste med komfort som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Bad med dusj og bidé
    • TV med digital-TV
    • Vannkoker, oppvarming og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel Garnì Ciamorc?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Hotel Garnì Ciamorc?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Hotel Garnì Ciamorc?

Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til kl. 21.00.

Når må man sjekke ut på Hotel Garnì Ciamorc?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Hotel Garnì Ciamorc?

Dette hotellet ligger på fjellet og få skritt unna Skiheis Pecol og Dolomittene. Dessuten ligger Dolaondes Canazei og Val Duron kun 3 kilometer unna.

Anmeldelser

9,6

Suverent