Privat vert

Hotel Centro

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert
Den nåværende prisen er 813 kr
2. aug.–3. aug.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 2 av 2 rom

Dobbeltrom – standard

  • 10 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Firemannsrom – standard

  • Plass til 4 personer
  • 2 dobbeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Hotel Centro ligger i Cali. Et par kulturelle høydepunkter er Enrique Buenaventura kommunale teater og Gullmuseet i Calima, mens Cali zoologiske hage og Comfandi og Comfenalco kultursenter er noen av attraksjonene i området. Centro Cultural de Cali og YAWA vitenskapssenter er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Cali
Kart
540 Cra. 15, Cali, Valle del Cauca, 760044

Transport

  • Cali (CLO-Alfonso Bonilla Aragon internasjonale flyplass) - 34 min kjøring

Restauranter

  • La Topa Tolondra
    7 min gange
  • Asados el corbatin
    9 min gange
  • Ware
    9 min gange
  • Restaurante Fogon Del Mar
    8 min gange
  • Restaurante Y Sevichería Pedro Junior
    10 min gange

Om dette overnattingsstedet

Hotel Centro

  • Hotell nær Chipichape kjøpesenter
  • Hotel Centro har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Hotel Centro kan friste med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
  • Bad med dusj og toalettartikler (inkludert)

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Ingen parkering på stedet

Gjestetjenester

  • Rengjøring på forespørsel

Tilgjengelighet

  • Ingen heis

Romfasiliteter

Bad

  • Dusj
  • Privat bad
  • Såpe
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Toalettpapir

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift på 19.0 prosent

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kontanter
Overnattingsstedets registreringsnummer: 291012

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Reiser du med et barn, kan det være overnattingsstedet ditt krever at du viser frem visse tilleggsdokumenter. Foreldre som reiser til Colombia med et barn på under 18 år kan bli bedt om å vise frem barnets fødselsattest og legitimasjon med bilde (pass dersom vedkommende er statsborger av et annet land enn Colombia) ved innsjekking. Dersom en slektning eller foresatt reiser til Colombia med barnet, kan vedkommende bli bedt om å vise frem en fullmakt for reisen, underskrevet av både en notar og begge foreldrene til barnet, i tillegg til en kopi av begge foreldrenes legitimasjon. Dersom kun én av foreldrene til barnet reiser til Colombia med barnet, kan vedkommende bli bedt om å vise frem en fullmakt for reisen, underskrevet av både en notar og den andre forelderen. Besøkende som planlegger å reise til Colombia med barn, bør kontakte et colombiansk konsulat før reisen for å få videre veiledning.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel Centro?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på Hotel Centro?

Per 1. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 813 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Hotel Centro den 2. aug. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Hvor mye koster det å parkere på Hotel Centro?

Dette hotellet tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Hotel Centro?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Hotel Centro?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Hvor ligger Hotel Centro?

Dette hotellet ligger i Cali og 2 kilometer unna Bulevar del Río, Dog Park og Pascual Guerrero olympiske stadion. Dessuten ligger Imbanaco legesenter og Imbanaco legesenter tårn A kun 3 kilometer unna.