Privat vert

Hotel Hormiguero

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,4 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert
  • Rengjøring
Den nåværende prisen er 553 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 2 av 2 rom

Rom – basic

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Økonomirom

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 dobbeltsenger
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Hotel Hormiguero ligger i Xpujil. Noen lokale landemerker er blant annet Xpujil, ruiner og Becán. Se vår reiseguide til Xpujil
Kart
Sn Halaltun, Xpujil, Camp., 24640

Hva som finnes i nærheten

  • Becán
    Becán
    17 min kjøring - 9.5 km
  • Museo Deocundo Acopa Lezama
    3 min gange - 0.3 km
  • Xpujil, ruiner
    18 min gange - 1.5 km
  • Chicanná
    14 min kjøring - 12.0 km
  • Hormiguero-ruinene
    49 min kjøring - 24.5 km

Transport

  • Chetumal, Quintana Roo (CTM-Chetumal internasjonale flyplass) - 98 min kjøring

Restauranter

  • La Pizzeta
    6 min gange
  • Restaurant Templo Maya
    17 min gange
  • carnes y mariscos
    16 min gange
  • zacatecas
    3 min gange
  • Mercado
    5 min gange

Om dette overnattingsstedet

Hotel Hormiguero

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Hotel Hormiguero har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Hotel Hormiguero byr på fasiliteter som wi-fi (inkludert).

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 25+ mbps
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Parkering på stedet inkluderer alternativer utenom gateparkering

Fasiliteter

  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Gjestetjenester

  • Rengjøring (daglig)

Tilgjengelighet

  • Ingen heis

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00
Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 08.00 til kl. 22.00
Resepsjonen har begrensede åpningstider
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 21.00
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Resepsjon med begrensede åpningstider

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel Hormiguero?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på Hotel Hormiguero?

Per 27. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 553 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Hotel Hormiguero den 31. aug. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Når kan man sjekke inn på Hotel Hormiguero?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Hotel Hormiguero?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Hvor ligger Hotel Hormiguero?

Dette hotellet ligger i Calakmul og 2 kilometer unna Museo Deocundo Acopa Lezama og Xpujil, ruiner. Dessuten ligger Becán og Chicanná 15 kilometer unna.