Porto Sicuro Hospitality

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

8,8 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Boblebad
  • Kjæledyrvennlig
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Rengjøring
Den nåværende prisen er 984 kr
inkludert skatter og avgifter
25. okt.–26. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Dobbeltrom – classic

  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Dobbeltrom – comfort, byutsikt

  • Byutsikt
  • 30 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 sovesofa (dobbel)

Dobbeltrom – deluxe

  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Porto Sicuro Hospitality ligger i bydelen Stampace i Cagliari. Et par lokale landemerker er Villa di Tigellio og Air-Raid Refuge Don Bosco, mens Spiaggia del Poetto og Cagliari botaniske hage kan friste med vakre naturomgivelser. Cagliari planetarium og Ghetto-senteret for kunst og kultur er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Cagliari
Se flere bed and breakfast i Cagliari
Kart
Viale Trieste 61E, Cagliari, CA, 09123

Hva som finnes i nærheten

  • Cagliari havn
    Cagliari havn
    8 min gange - 0.7 km
  • Cagliari cruisehavn
    Cagliari cruisehavn
    13 min gange - 1.1 km
  • Piazza Yenne
    8 min gange - 0.7 km
  • Cagliari rådhus
    8 min gange - 0.7 km
  • Cagliari romerske amfiteater
    13 min gange - 1.1 km

Transport

  • Cagliari stasjon - 6 min gange
  • Cagliari (CAG-Elmas) - 13 min kjøring

Restauranter

  • Pizzeria Federico Nansen
    4 min gange
  • Caffè dell'Arte
    3 min gange
  • Café Regio
    4 min gange
  • Vintage Cafè
    4 min gange
  • Gattarancio
    2 min gange

Om dette overnattingsstedet

Porto Sicuro Hospitality

  • Bed & Breakfast nær Cagliari havn
  • Porto Sicuro Hospitality kan friste med blant annet terrasse. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Hurtigutsjekking, hagemøbler og røykfritt område
    • Vanndispenser
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Porto Sicuro Hospitality kan friste med goder i form av møblert balkong og klimaanlegg samt fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Bad med dusj og bidé
    • Garderobeskap, mini-kjøleskap og termostatstyrt oppvarming

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Porto Sicuro Hospitality?

Ja, hunder er tillatt på dette overnattingsstedet. Du må betale et gebyr på EUR 7 per overnattingsenhet, per natt. Ingen betaling for servicedyr.

Hvor mye koster det å bo på Porto Sicuro Hospitality?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 984 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Porto Sicuro Hospitality den 25. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Hvor mye koster det å parkere på Porto Sicuro Hospitality?

Porto Sicuro Hospitality tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Porto Sicuro Hospitality?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 22.00. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Porto Sicuro Hospitality?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Porto Sicuro Hospitality?

Dette bed & breakfast-hotellet ligger i Stampace og 15 minutters gange unna Capitol Arte Contemporane og Cagliari havn. Dessuten ligger Villa di Tigellio og Cagliari botaniske hage kun 10 minutter unna. Cagliari stasjon ligger 6 minutters gange unna.

Anmeldelser

Anmeldelser av Porto Sicuro Hospitality

8,8

Utmerket

8,8

Renhold

8,0

Fasiliteter

7,0

Personale og service

8,8

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 1 av totalt 3 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 2 av totalt 3 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 3 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 3 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 3 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Semplice, pratica, funzionale, comoda e pulita. Ottima soluzione per Cagliari ei servizi nautici
Bodde her 2 netter i mai 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
It’s an unstaffed hotel. You check in through WhatsApp and get a code to the door. All of that worked very well. It’s nice and clean and in a nice neighbourhood in central Cagliari. There was a manhole cover on the street outside the window that made a loud noise every time a car drove by, which was often. Since I’m a light sleeper that wasn’t ideal for me. The room was supposed to be cleaned from 11 am onwards, but the cleaning staff came earlier which meant our room wasn’t cleaned during our stay, since we didn’t leave the room until 10ish. So leave before that if you want the room cleaned.
Bodde her 3 netter i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Flott beliggenhet og nærhet til buss og togstasjon. Romslig rom med fint bad. Deilig med en liten balkong. Akkurat passe lite kjøleskap. Virker ganske nyoppusset/ vedlikeholdt. Enkelt, trygt og greit med koder og tre dører opp til rommet.
Bodde her 11 netter i mai 2026