INDUS VALLEY

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Døgnåpen resepsjon
Den nåværende prisen er 325 kr
inkludert skatter og avgifter
23. sep.–24. sep.

Romalternativer

Rom – deluxe

  • 23 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – premium

  • 19 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Dobbeltrom – deluxe

  • 34 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Luksusrom

  • 48 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

INDUS VALLEY ligger i Bulandshahr. Hvis det er shopping som står på planen, er The Grand Venice Mall og Mall of Adventure verdt et besøk. Frister imidlertid vakre naturomgivelser mest, kan du ta turen til Noida bypark. Se vår reiseguide til Bulandshahr
Kart
GT Rd, NH 334C, oppo Indian Oil Petrol Pump, Bulandshahr, Uttar Pradesh, 203001

Hva som finnes i nærheten

  • Pari Chowk
    Pari Chowk
    49 min kjøring - 44.8 km
  • India Expo Centre
    India Expo Centre
    51 min kjøring - 45.6 km
  • Bennett University
    37 min kjøring - 33.5 km
  • Buddh internasjonale motorsportbane
    45 min kjøring - 46.9 km
  • Gautam Buddha universitet
    47 min kjøring - 40.6 km

Transport

  • Bulandshahr jernbanestasjon - 21 min kjøring
  • Noida int. lufthavn (DXN) - 69 min kjøring

Restauranter

  • Shanti Deep Resort
    7 min kjøring
  • Kalicharan
    6 min kjøring
  • Pizza Hut
    7 min kjøring
  • La -Fredo's Pizza
    6 min kjøring
  • Picannte Restaurant
    8 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

INDUS VALLEY

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • INDUS VALLEY har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette hotellet kan også friste med fordeler som
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Døgnåpen resepsjon
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på INDUS VALLEY kan skilte med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her ser du noen flere romfasiliteter:
  • Bad med dusj og sjampo

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 50+ mbps
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Sikker parkering utendørs på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Fasiliteter

  • Døgnåpen resepsjon

Tilgjengelighet

  • Ingen heis

Romfasiliteter

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Privat bad
  • Sjampo
  • Såpe
  • Toalettpapir

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 10.00 til når som helst

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kun kontanter
Overnattingsstedets registreringsnummer: AEAPA1554R
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på INDUS VALLEY?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på INDUS VALLEY?

Per 22. sep. 2026 har vi funnet en startpris på 325 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på INDUS VALLEY den 23. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Hvor mye koster det å parkere på INDUS VALLEY?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på INDUS VALLEY?

Innsjekkingen er fra kl. 10.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på INDUS VALLEY?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger INDUS VALLEY?

Dette hotellet ligger i Bulandshahr og 32 kilometer unna Bennett University, Buddh internasjonale motorsportbane og Gautam Buddha universitet. Dessuten ligger Fortis Hospital, Greater Noida og The Grand Venice Mall 40 kilometer unna.