Hotel Villa Sermolli

Overnattingsstedets klasse: 4

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,4 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert frokost
  • Kjæledyrvennlig
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
Den nåværende prisen er 1 555 kr
inkludert skatter og avgifter
2. nov.–3. nov.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 13 av 13 rom

Dobbeltrom – deluxe

  • Utsikt mot dal
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Dobbeltrom – superior

9,6 av 10
Suverent
(4 anmeldelser)
  • Utsikt mot dal
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Studiosuite – royal

  • Utsikt mot dal
  • 40 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Familieleilighet (with garden)

  • Fjellutsikt
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 dobbeltseng

Romantisk studio, 1 soverom

  • Hageutsikt
  • 35 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Studiosuite – junior, terrasse

  • Utsikt mot dal
  • 50 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Leilighet – exclusive, 2 soverom

  • Utsikt mot dal
  • 130 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 2 kingsize-senger

Dobbeltrom – classic

  • Utsikt mot ås
  • 15 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng ELLER 1 kingsize-seng

Leilighet – panorama, hageutsikt

  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 2 kingsize-senger

Leilighet – romantic

  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 2 kingsize-senger

Leilighet – panorama

  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 2 kingsize-senger

Toetasjesleilighet

  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 2 kingsize-senger

Tradisjonell leilighet

  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 queensize-seng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Hotel Villa Sermolli ligger i gamlebyen og nær en togstasjon i Buggiano. Et par kulturelle høydepunkter er Pinocchio-parken og Museo Civico di Pistoia, mens Terme di Montecatini og Terme Excelsior kan friste med morsomme aktiviteter. Reiser du med barn? Da bør du ikke gå glipp av Buggiano historiske sentrum. Du kan også se om det skjer noe spennende på Toscana Adventure Team. Ta med deg køllene til golfbanen i nærheten, eller utforsk den flotte naturen i området med utendørsaktiviteter som turer til fots eller med sykkel og ridning. Se vår reiseguide til Buggiano
Kart
Via Umberto, 2, Buggiano, PT, 51011

Hva som finnes i nærheten

  • Viareggio strand
    Viareggio strand
    48 min kjøring - 61.9 km
  • Det skjeve tårn
    Det skjeve tårn
    50 min kjøring - 63.7 km
  • Piazza di Santa Maria Novella
    Piazza di Santa Maria Novella
    54 min kjøring - 65.0 km
  • Buggiano historiske sentrum
    8 min gange - 0.7 km
  • Terme di Montecatini
    10 min kjøring - 7.8 km

Transport

  • Borgo a Buggiano stasjon - 14 min gange
  • Pisa (PSA-Galileo Galilei) - 51 min kjøring

Restauranter

  • Cioccolato & Company
    6 min kjøring
  • Pizzeria Come a Casa
    15 min gange
  • ristorante la fornace
    4 min kjøring
  • la vecchia baracchina
    3 min kjøring
  • S. Elena
    7 min gange

Om dette overnattingsstedet

Hotel Villa Sermolli

  • Hotell pusset opp i 2023, med eksklusiv stil, familievennlig profil og beliggenhet i gamlebyen
  • Velger du Hotel Villa Sermolli, kan du dra nytte av fasiliteter som frokostbuffé (inkludert), takterrasse og kaffebar/kafé. Villa Sermolli, stedets restaurant, som serverer italienske retter, kan friste med uteservering og utsikt mot hagen. I tillegg til fasiliteter som hage og bibliotek får gjestene tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette er noen andre fordeler:
    • Sesongbasert utendørsbasseng med solsenger og parasoller
    • Henting på togstasjonen (inkludert), barnepass (mot betaling) og bøker
    • Bryllupstjenester, sykkeloppbevaring og bankettsal
    • Tur-/billettassistanse, TV i lobbyen og safe i resepsjonen
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Hotel Villa Sermolli kan friste med komfort i form av klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • Italienske Frette-laken og senger med overmadrass
    • Bidé, badekar eller dusj og toalettartikler (inkludert)
    • 100 centimeters Flatskjerm-TV med Parabol-TV
    • Garderobeskap, barnepass på rommet (mot betaling) og termostatstyrt oppvarming

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Hotel Villa Sermolli basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et sesongbasert utendørsbasseng. Bassenget er tilgjengelig fra kl. 08.00 til kl. 20.00. Svømmebassenget stenges for sesongen fra 2. november til 20. april.

Hvor mye koster det å bo på Hotel Villa Sermolli?

Per 25. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 1 555 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Hotel Villa Sermolli den 2. nov. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel Villa Sermolli?

Ja, kjæledyr er tillatt på dette overnattingsstedet. Du må betale et depositum på EUR 15.00 per dag og et gebyr på EUR 15 per kjæledyr, per natt. Ingen betaling for servicedyr.

Hvor mye koster det å parkere på Hotel Villa Sermolli?

Det er gratis parkering i nærheten.

Når kan man sjekke inn på Hotel Villa Sermolli?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 23.00. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Hotel Villa Sermolli?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Tilbyr Hotel Villa Sermolli transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport fra kl. 08.00 til kl. 22.00 (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale EUR 140 per kjøretøy.

Hvor ligger Hotel Villa Sermolli?

Dette hotellet er familievennlig og ligger i den historiske bydelen i Buggiano og 5 kilometer unna Buggiano historiske sentrum, Piazza del Popolo og Terme di Montecatini. Dessuten ligger Terme Excelsior og Terme Leopoldine kun 5 kilometer unna. Borgo a Buggiano stasjon ligger 14 minutters gange unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Hotel Villa Sermolli

9,4

Suverent

9,2

Renhold

8,8

Beliggenheten

9,4

Personale og service

9,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 72 av totalt 103 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 28 av totalt 103 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 103 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 1 av totalt 103 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 2 av totalt 103 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Absolutely beautiful place- our family thoroughly enjoyed our stay!
Bodde her 1 natt i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Excellent location, magic view,
Bodde her 2 netter i august 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Fantastic place, beatiful terrace with a view and great breakfast!
Bodde her 1 natt i mai 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
.
Bodde her 1 natt i oktober 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Fantastisk stemning og meget smukke omgivelser. Et helt særligt hotel. Spiste frokost, aftensmad og morgenmad på hotellet. Maden og servicen var perfekt, Kan kun anbefale stedet og vil glæde os til at komme igen🔆
Bodde her 1 natt i juli 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Fantastiskt läge men underbar utsikt. Personalen superbra! Lite dåligt internet. Underbar middag med slående vy.
Bodde her 2 netter i juli 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Fantastiskt! Fin utsikt! Bästa frukosten i Italien! Rent och fräscht. Rekommenderas!
Bodde her 3 netter i juli 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Heel mooie kamer , leuk hotel . In het dorpje is voor de rest wel minder te zien en voor de vriendin was het hoogteverschil moeilijk. Er is wel een voertuig aanwezig om je van boven naar beneden te vervoeren bij het in en uitchecken .
Bodde her 1 natt i juli 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Personnel très accueillant et à l'écoute de notre demande pour un lit parapluie pour notre bébé de 10 mois. Restaurant également très sympa et à l'écoute pour des plats adaptés aux enfants.
Bodde her 1 natt i april 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Excellent

We had a great visit, very special place with amazing gardens. Good was eccellent as well!
Bodde her 3 netter i juli 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Such a unique spot. We loved it.
Bodde her 1 natt i mai 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Top

Mega schöne romantische Unterkunft sehr schön !!!
Bodde her 2 netter i juni 2025
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Mysigt ställe Underbar utsikt Lite jobbigt att komma dit
Bodde her 1 natt i juni 2025
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold og personale og service
Beautifully situated and beautiful grounds. Unfortunately bed was hard and extremely uncomfortable
Bodde her 4 netter i oktober 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Charming and feels very genuine. Excellent value.
Bodde her 3 netter i mai 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Not enough words to describe the beauty and magic of this place, plus the staff absolutely lovely and helpful, especially Elena. GRAZIE MILLE!
Bodde her 2 netter i oktober 2024
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Skønt hotel og dejligt personale

Det skønneste hotel og dejligt personale. Altid hjælpsomme og imødekommende. Pizza night på restaurantens udeterrasse var en meget hyggelig event med pizza bagt i egen stenovn fra 17-tallet. Stedet var meget lidt turistiseret og var en god oplevelse af Toscana👌🇮🇹 Eneste ting som man skal være opmærksom på, er stejle bakker og trappe hvis man er gangbesværet
Bodde her 6 netter i august 2024
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Perfect place for peaceful stay.

Location and panoramic views from the hotel were fabulous. Room wasn’t as luxurious as advertised or expected but adequate for 2 nights. Staff were lovely and nothing was too much trouble. Location was out of the way, but if you want peace and quiet then this would be the perfect place. Lots of original features, character and outside terraces gave amazing views.
Bodde her 2 netter i september 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Villa Sermolli is a beautiful, ultra clean, characterful property offering fabulous views and attractive, quiet terraced gardens. My siblings and I were there for 5 days of art, fine wine and dining in a most perfect location. The staff were very attentive, professional and friendly, bending over backwards to help and make our stay wonderful. I hope to return there soon with my husband to enjoy the ambience again. Highly recommend if wanting to get away from everything and enjoy relaxation and good food. The pool was an unexpected delight, a small and secluded area in one of the garden terraces, with lounging chairs and parasols, beautiful. The hotel is on a steep hill so be prepared for steps and inclines, but definitely worth it!
Bodde her 4 netter i juni 2024
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
They messed up our booking and we had to leave after 2 days instead of 4. They did make an effort to make good by giving us a free pasta dinner and table wine, as well as a discounted drive to Luca and back. They covered the booking for 2 nights at another hotel , but it was of much lower quality and we left that hotel and got another on our own.
Bodde her 4 netter i juli 2023
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand

Emplacement magnifique

Personnel de la réception au top. Les chambres pourraient être mieux achalandées, par ex machine à café, thé, frigo, vraie place de rangement pour habits. Piscine principale un peu petite, mais nous n avons pas vu l autre. Pour pouvoir manger à midi, il faut réserver à l avance, quelque peu embêtant, sachant qu il n y a pas d autre possibilité proche. Le petit déjeuner est très bien, assez de choix. Les gros points positifs sont l’environnement, le jardin magnifique,un grand BRAVO aux jardiniers, la vue exceptionnelle et la sérénité que dégage cet emplacement. Nous reviendrons avec plaisir.
Bodde her 2 netter i september 2023
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand

Hyggelig hotell i vakre omgivelser

Vi hadde et fint og hyggelig opphold på dette hotellet. God frokost, og serviceinnstilt personale. Bassengområdet, det som lå litt nedenfor hotellet, trenger en oppgradering.
Bodde her 4 netter i august 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
No tenemos nada NEGATIVO que opinar. Algunas semanas antes Elisa la chica de la recepción estuvo respondiendo mis correos. Elena fue una maravilla al llegar al igual que Dina la chica del restaurant. Raul el Señor que nos trasladó de regreso a la estación. Todo es magia en este sitio la cena fue de 5 estrellas todos geniales. Lo recomiendo y lo repetiría ! .
Bodde her 1 natt i juni 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Excellent hotel with exceptional service and the charme of an old villa. Perfect location for day trips to Tuscany, the sea or even the mountains!
Bodde her 5 netter i mai 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Fantastisk

Fantastisk sted med skøn autentisk indretning, dog stadig med moderne komfort. Super udsigt og placering lige mellem Lucca og Firenze. En stemning ud over det sædvanlige. Vi kommer helt sikkert igen.
Bodde her 1 natt i juli 2022