Leilighetshotell

Grand Timber Lodge

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,4 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Boblebad
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Vaskeri

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Leilighet – grand, 2 soverom, balkong (Grand Timber Lodge - 2 Bedroom)

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 102 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 8 personer
  • 1 kingsize-seng, 1 queensize-seng og 1 sovesofa (dobbel)
  • Wi-fi inkludert

Leilighet – grand, 1 soverom, balkong

  • 74 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (dobbel)
  • Wi-fi inkludert

Leilighet – grand, 3 soverom, balkong (Grand Timber Lodge - 3 Bedroom)

  • 130 m²
  • 3 soverom
  • Plass til 10 personer
  • 3 kingsize-senger, 1 queensize-seng og 2 sovesofaer (doble)
  • Wi-fi inkludert

Studio – grand, 1 queensize-seng med sovesofa, tekjøkken

  • 37 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 sovesofa (dobbel)
  • Wi-fi inkludert

Leilighet – grand, flere senger, tekjøkken

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 65 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 queensize-seng, 1 sovesofa (dobbel) og 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Grand Timber Lodge ligger på fjellet i bydelen Peak 9 i Breckenridge. To populære severdigheter er Main Street og Blue River Plaza, og hvis du er på utkikk etter interessante aktiviteter, kan du ta turen til Breckenridge skiområde eller Snowflake Chair Lift. Maggie Pond og Beaver Run SuperChair er to andre anbefalte steder å besøke. Området frister med blant annet langrenn og slalåm. I tillegg kan du bli med på andre utendørsaktiviteter, slik som snøskuterkjøring og trugeturer. Se vår reiseguide til Breckenridge
Se flere leilighetshoteller i Breckenridge
Kart
75 Snowflake Drive, Breckenridge, CO, 80424

Hva som finnes i nærheten

  • Breckenridge skiområde
    Breckenridge skiområde
    1 min gange - 0.0 km
  • Snowflake Chair Lift
    Snowflake Chair Lift
    3 min gange - 0.3 km
  • Main Street
    Main Street
    12 min gange - 1.0 km
  • Beaver Run SuperChair
    5 min gange - 0.5 km
  • Peak 8 SuperConnect Lift
    6 min gange - 0.6 km

Transport

  • Denver internasjonale flyplass (DEN) - 120 min kjøring

Restauranter

  • Downstairs at Eric's
    14 min gange
  • Jack's Slopeside Grill
    28 min kjøring
  • Ullr Café
    5 min kjøring
  • The Overlook
    22 min kjøring
  • Broken Compass Brewing
    7 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Grand Timber Lodge

  • Leilighetshotell med familievennlig profil nær Breckenridge skiområde
  • Grand Timber Lodge ligger i nærheten av Snowflake Chair Lift og Beaver Run SuperChair og kan by på ildsted, lekeplass og spillrom. Dette leilighetshotellet er midt i blinken for ski- og snowboardkjørere, og byr på blant annet skimuligheter rett utenfor, transport til skiomådet (inkludert) og skioppbevaring. Badstue og dampbad innbyr til både hvile og avslapning, og du kan se frem til blant annet massasje.Stedets restaurant, The Boot Saloon, serverer lunsj og middag. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert), og gjestene kan se frem til fasiliteter som vaskeritjenester og treningssenter.
  • Dette leilighetshotellet kan også friste med fordeler som
    • 2 utendørsbassenger og 2 innendørsbassenger
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Sykkelutleie, døgnåpen resepsjon og spill
    • Røykfritt område, heis og gassgriller
    • I anmeldelsene fra gjestene står det mye positivt om den vennlige betjeningen
  • Romfasiliteter
  • Alle de 200 rommene kan skilte med komfort i form av wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Oppvarming og takvifte
    • Toalettartikler (inkludert) og hårføner
    • Flatskjerm-TV med kabel-TV og DVD-spiller
    • Mikrobølgeovn, kokeplate og kjøkkenutstyr

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Ski

  • Langrennsløyper i nærheten
  • Skiheiser i nærheten
  • Skiløyper i nærheten
  • Skimuligheter rett utenfor
  • Skiområde i nærheten
  • Skioppbevaring
  • Slalåmløyper i nærheten
  • Snowtubing i nærheten
  • Snøbrettkjøring i nærheten
  • Transport til/fra skiområdet (inkludert)

Basseng/spa

  • 2 innendørsbassenger
  • 2 utendørsbassenger
  • 4 boblebad
  • Badstue
  • Dampbad
  • Massasje

Internett

  • Tilgjengelig i leiligheten: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Høyderestriksjoner for parkering på stedet
  • Transport til/fra skiområdet er inkludert
  • Sikker parkering under tak på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet
  • Rullestolvennlig parkering

Familievennlige fasiliteter

  • Barnebasseng
  • Lekeplass

Restauranter på stedet

  • The Boot Saloon

Mat og drikke

  • Kaffetrakter/tekoker
  • Kjøkkenutstyr
  • Komfyrtopp
  • Mikrobølgeovn

Bespisning

  • Restaurant
  • Snackbar/delikatesseutsalg

Soverom

  • Allergivennlig sengetøy
  • Ekstraseng: USD 10 per opphold
  • Sengetøy

Bad

  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Toalettartikler (inkludert)

Oppholdsområder

  • Stue

Underholdning

  • Bøker
  • DVD-spiller
  • Flatskjerm-TV med kabelkanaler
  • Spill

Utendørsområder

  • Gassgrill
  • Ildsted
  • Utemøbler

Klesvask

  • Vaskeritjenester

Arbeidsområder

  • Døgnåpent forretningssenter

Komfort

  • Oppvarming
  • Takvifte

Kjæledyr

  • Kun servicedyr er tillatt (ingen kjæledyr)

Tilgjengelighetstilpasning

  • Hvis du har tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Heis
  • Rullestolvennlig (kan ha begrensninger)
  • Rullestolvennlig adgang
  • Rullestolvennlig adgang til heisen
  • Rullestolvennlig basseng
  • Rullestolvennlig conciergeskranke
  • Rullestolvennlig lounge
  • Rullestolvennlig parkering
  • Rullestolvennlig registreringsskranke
  • Rullestolvennlig restaurant
  • Rullestolvennlig treningsstudio
  • Røykfritt overnattingssted

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Concierge-tjenester
  • Daglig rengjøring
  • Døgnåpen resepsjon
  • Safe
  • Strykejern/-brett
  • Telefon

Beliggenhet

  • Nær havnen
  • På fjellet

Opplevelser

  • Barnebasseng
  • Biljardbord
  • Skimuligheter rett utenfor
  • Skioppbevaring
  • Spillrom
  • Sykkelparkering
  • Sykkelutleie
  • Treningsrom
  • Utstyr for snøsport
  • Aking i nærheten
  • Fiske i nærheten
  • Fjellklatring i nærheten
  • Hesteridning i nærheten
  • Rafting i nærheten
  • Skøyteløping i nærheten
  • Snøskuterkjøring i nærheten
  • Terrengsykling i nærheten
  • Trugeturer i nærheten
  • Tur-/sykkelstier i nærheten
  • Ziplining i nærheten

Sikkerhetstiltak

  • Karbonmonoksidalarm (verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet)
  • Røykvarsler (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • 200 boenheter
  • 3 etasjer
  • 8 bygninger
  • Sykkelparkering
  • Sykkelutleie

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til når som helst
Minstealder for innsjekking er 21 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00
Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt (servicedyr er velkomne og fritatt fra gebyrer)

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Ekstrasenger er tilgjengelige for USD 10.0 per opphold

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Valgfrie tillegg

  • Avgift for ekstraseng: 10.0 USD per opphold

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 08.00 og kl. 22.00
Begrenset parkeringshøyde

Ofte stilte spørsmål

Har Grand Timber Lodge basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har 2 innendørsbassenger, 2 utendørsbassenger og et barnebasseng. Bassenget er tilgjengelig fra kl. 08.00 til kl. 22.00.

Er det tillatt med kjæledyr på Grand Timber Lodge?

Nei, kun servicedyr er tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Grand Timber Lodge?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Grand Timber Lodge?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på Grand Timber Lodge?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Grand Timber Lodge?

Dette leilighetshotellet, som ligger på fjellet, befinner seg rett ved skiløypene i Peak 9 og 5 minutters gange unna Snowflake Chair Lift og Breckenridge skiområde. I tillegg finnes det muligheter for å gå langrenn og muligheter for å kjøre snøtube i nærheten. Dessuten ligger Maggie Pond og Beaver Run SuperChair kun 15 minutter unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.