VIJAYA LAKDHMI RESIDENCY

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert
  • Døgnåpen resepsjon
Den nåværende prisen er 100 kr
inkludert skatter og avgifter
24. okt.–25. okt.

Romalternativer

Dobbeltrom – basic

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

VIJAYA LAKDHMI RESIDENCY ligger i bydelen Jayanagar i Bengaluru. Et kjent landemerke er Bangalore-palasset, men er det shopping som står på planen, kan du ta turen til Bannerghatta-veien og M.G. Road. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Sree Kanteerava stadion. Du kan også vurdere Palace Grounds for en skikkelig helaften. Se vår reiseguide til Bengaluru
Kart
opp Sagar Hospital Bannerghatta Road, # 3, 30th, Bengaluru, KARANTAKA, 560041

Hva som finnes i nærheten

  • Bannerghatta-veien
    1 min gange - 0.1 km
  • Oracles kontorer
    10 min gange - 0.9 km
  • Christ University
    15 min gange - 1.3 km
  • Nimhans konferansesenter
    5 min kjøring - 1.8 km
  • Nexus Mall Koramangala
    6 min kjøring - 1.8 km

Transport

  • Rashtreeya Vidyalaya Road stasjon - 3 min kjøring
  • Bengaluru East Station - 12 min kjøring
  • Bangalore (BLR - Kempegowda int.) - 72 min kjøring

Restauranter

  • Curry Leaves
    12 min gange
  • Imperial Restuarant
    1 min gange
  • Juny’s Bakehouse
    10 min gange
  • MqQueen's Restaurant
    5 min gange
  • Upahara Sagar
    8 min gange

Om dette overnattingsstedet

VIJAYA LAKDHMI RESIDENCY

  • Hotell nær Bannerghatta-veien
  • VIJAYA LAKDHMI RESIDENCY ligger nær Cubbon-parken og har mye å by på. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette hotellet kan også friste med fordeler som
  • Døgnåpen resepsjon
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på VIJAYA LAKDHMI RESIDENCY kan skilte med fasiliteter som wi-fi (inkludert).

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på VIJAYA LAKDHMI RESIDENCY ?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på VIJAYA LAKDHMI RESIDENCY ?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 100 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på VIJAYA LAKDHMI RESIDENCY den 24. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Hvor mye koster det å parkere på VIJAYA LAKDHMI RESIDENCY ?

VIJAYA LAKDHMI RESIDENCY tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på VIJAYA LAKDHMI RESIDENCY ?

Innsjekkingen begynner kl. 12.00. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på VIJAYA LAKDHMI RESIDENCY ?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger VIJAYA LAKDHMI RESIDENCY ?

Dette hotellet ligger i Jayanagar og 10 minutters gange unna Bannerghatta-veien og Oracles kontorer. Dessuten ligger Christ University og Nimhans konferansesenter kun 2 kilometer unna.