Collection O Indian Music Museum

Overnattingssted med 2.0 stjerner

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Rengjøring

Romalternativer

Rom – classic

  • 9 m²
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Suite

  • 9 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Collection O Indian Music Museum ligger i bydelen Arekere i Bengaluru. Et kjent landemerke er Bangalore-palasset, men er det shopping som står på planen, kan du ta turen til Bannerghatta-veien og M.G. Road. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Kanteerava Indoor Stadium eller Sree Kanteerava stadion. Se vår reiseguide til Bengaluru
Kart
Plot No. 2, MS Ramaiah City Layout, 8th Phase, Arekere, Bengaluru, Karnataka, 560076

Transport

  • Konanakunte Cross stasjon - 10 min kjøring
  • Jayanagar - 15 min kjøring
  • Bangalore (BLR - Kempegowda int.) - 71 min kjøring

Restauranter

  • Dakshin Cafe
    13 min gange
  • Anand Sweets
    3 min kjøring
  • Nandini
    13 min gange
  • Vinaya Coffee Moments
    15 min gange
  • Brews N Bites
    3 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Collection O Indian Music Museum

  • Hotell nær Bannerghatta-veien
  • Collection O Indian Music Museum har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Noen andre fordeler er blant annet
  • Flerspråklig personale og bagasjeoppbevaring
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Collection O Indian Music Museum kan skilte med komfort i form av klimaanlegg samt fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • Bad med toalettartikler (inkludert)
    • Daglig rengjøring og skrivebord

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 25+ mbps
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Ingen parkering på stedet

Fasiliteter

  • Bagasjeoppbevaring
  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Gjestetjenester

  • Bytte av håndklær på forespørsel
  • Bytte av sengetøy (på forespørsel)
  • Flerspråklig personale
  • Rengjøring (daglig)

Tilgjengelighet

  • Ingen heis

Romfasiliteter

Bad

  • Håndklær (inkludert)
  • Privat bad
  • Sjampo
  • Såpe
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Toalettpapir

Mer

  • Air conditioning
  • Skrivebord

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 23.00
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 12.00 til midnatt
Resepsjonen har begrensede åpningstider
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Resepsjon med begrensede åpningstider

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Collection O Indian Music Museum?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Collection O Indian Music Museum?

Collection O Indian Music Museum tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Collection O Indian Music Museum?

Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 23.00.

Når må man sjekke ut på Collection O Indian Music Museum?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Collection O Indian Music Museum?

Dette hotellet ligger i Arekere, 1,3 kilometer unna Bannerghatta-veien og 5 kilometer unna Indian Institute of Management Bangalore og Ragigudda Anjaneya tempel. Dessuten ligger The Oxford College og Christ University kun 10 kilometer unna.