Le Savoyard - Bar & Jacuzzi
Bildegalleri av Le Savoyard - Bar & Jacuzzi





Anmeldelser
Hele leiligheten
Populære fasiliteter
- Boblebad
- Kjæledyrvennlig
- Vaskeri
- Parkering
Velg datoer for å se priser
Om dette overnattingsstedet
Le Savoyard - Bar & Jacuzzi
- Utvalgte fasiliteter og tjenester
- Le Savoyard - Bar & Jacuzzi har fasiliteter som vaskeritjenester og boblebad. Det tilbys wi-fi på rommet.
- Romfasiliteter
- Alle gjesterommene på Le Savoyard - Bar & Jacuzzi kan skilte med fasiliteter som internettilgang.
- Her er noen flere romfasiliteter:
- Bad med såpe
- Mikrobølgeovn, kokeplate og oppvarming
Overnattingsstedets fasiliteter
Basseng/spa
- Boblebad
Internett
- Tilgjengelig i leiligheten: wi-fi
Parkering og transport
- Parkering på stedet
Mat og drikke
- Komfyrtopp
- Mikrobølgeovn
Soverom
- Sengetøy
- Soverom
Bad
- 1 bad
- Håndklær (inkludert)
- Såpe
- Toalettpapir
Underholdning
- Smart-TV
Klesvask
- Vaskeritjenester
Komfort
- Oppvarming
Kjæledyr
- Kjæledyrvennlig
- Det er kun tillatt med katter
- Opptil 10 kg per kjæledyr
Tilgjengelighetstilpasning
- Røykeområde
Sikkerhetstiltak
- Ingen karbonmonoksidalarm eller gassdrevne apparater (verten har oppgitt at det ikke finnes noen karbonmonoksidalarm eller gassdrevne apparater på overnattingsstedet)
- Røykvarsler (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- Overnattingsstedet tillater ikke barn
Lignende overnattingssteder

Hôtel Porte de Genève
- Kjæledyrvennlig
- Inkludert parkering
- Wi-fi inkludert
- Restaurant

Zenitude Swiss Apparthotels
- Basseng
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert

Nash Suites Airport Hotel
- Flyplasstransport inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition

B&B HOTEL Geneva Airport
- Flyplasstransport inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
- Aircondition

Nehô Suites Porte de Genève - Gare Annemasse
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
- Frokost
- Parkering

Nash Airport Hotel
- Spa
- Flyplasstransport inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition

Campanile Annemasse Gare - Genève
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Frokost

L' Auberge de Maison Rouge
- Boblebad
- Inkludert parkering
- Wi-fi inkludert
- Restaurant

Greet Hôtel Prévessin Genève Aéroport
- Kjæledyrvennlig
- Inkludert parkering
- Wi-fi inkludert
- Aircondition

Résidence Colivi
- Kjøkken
- Wi-fi inkludert
- Vaskeri
- Mikrobølgeovn
Regler
Innsjekking
Utsjekking
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
Kjæledyr
Barn og ekstrasenger
Arrangementer
Røyking
Viktig informasjon
Viktig å vite
Verdt å nevne
Om området
Hva som finnes i nærheten
Les Gets skisenter56 min kjøring - 40.6 km
Avoriaz skiområde57 min kjøring - 40.6 km- Cheneau skiheis6 min gange - 0.6 km
- Souffles skiheis3 min kjøring - 2.1 km
- Super Morzine skiheis57 min kjøring - 40.6 km
Transport
- Perrignier stasjon - 32 min kjøring
- Genève internasjonale lufthavn (GVA) - 67 min kjøring
Restauranter
- Au petit Savoyard18 min kjøring
- Le Tabayon6 min kjøring
- Restaurant au Petit Savoyard18 min kjøring
- JM'S Bar23 min kjøring
- After Get / Get a pan16 min kjøring
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Le Savoyard - Bar & Jacuzzi?
Ja, dette overnattingsstedet tillater katter (maksimalt 1) med en vekt på opptil 10 kg per dyr.
Hvor mye koster det å bo på Le Savoyard - Bar & Jacuzzi?
Per 24. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 1 304 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Le Savoyard - Bar & Jacuzzi den 21. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.
Hvor mye koster det å parkere på Le Savoyard - Bar & Jacuzzi?
Overnattingsstedet har parkeringsplass.
Når kan man sjekke inn på Le Savoyard - Bar & Jacuzzi?
Innsjekkingen begynner kl. 17.00.
Når må man sjekke ut på Le Savoyard - Bar & Jacuzzi?
Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.
Hvor ligger Le Savoyard - Bar & Jacuzzi?
Denne leiligheten ligger i Bellevaux, 1,4 kilometer unna Souffles skiheis og 5 kilometer unna Rhodos skiheis og Les Habères skiheis. Dessuten ligger Le Châl og Plaine Joux nordiske skiområde 15 kilometer unna.