Privat vert

Indian Hotel and Restaurant

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Frokost
  • Romservice
  • Rengjøring
  • Døgnåpen resepsjon
Den nåværende prisen er 145 kr
inkludert skatter og avgifter
5. okt.–6. okt.

Romalternativer

Rom – standard

  • 13 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Rom – deluxe

  • 14 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Indian Hotel and Restaurant ligger i Bareilly. En av områdets attraksjoner er Fun City, men hvis det er shopping som står på planen, kan du ta turen til Phoenix United Mall og Amrapali Mall. Se vår reiseguide til Bareilly
Kart
Plot No. 010Nakatiya, Shahjahanpur roadBareilly, near RTO office, Mohanpur, Bareilly, UP, 243005

Transport

  • Bareilly Junction jernbanestasjon - 17 min kjøring
  • Bareilly (BEK) - 29 min kjøring

Restauranter

  • Pind Baluchi
  • McDonald's
  • The Backyard Cafe 'N' Bistro
  • Boston Bakery & Cafe
  • Domino's Pizza

Om dette overnattingsstedet

Indian Hotel and Restaurant

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Indian Hotel and Restaurant har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Noen andre fordeler er blant annet
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Frokost (mot betaling), døgnåpen resepsjon og røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Indian Hotel and Restaurant kan skilte med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • Bad med dusj og såpe
    • 32 tommers Flatskjerm-TV med kabel-TV
    • Takvifte og daglig rengjøring

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 25+ mbps

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Mat og drikke

  • Frokost på farten serveres daglig fra kl. 09.00 til kl. 11.00 og koster INR 300 per person

Familievennlige fasiliteter

  • Ekstraseng (tilleggsgebyr)

Fasiliteter

  • Døgnåpen resepsjon

Gjestetjenester

  • Rengjøring (daglig)

Tilgjengelighet

  • Ingen heis

Mer

  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Soverom

  • Ekstraseng (tilleggsgebyr)
  • Sengetøy

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Privat bad
  • Såpe

Underholdning

  • 32-tommers flatskjerm-TV med kabelkanaler

Mat og drikke

  • Begrenset romservice

Mer

  • Takvifte

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 23.00
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Ekstrasenger er tilgjengelige for INR 800 per natt
Barnesenger (for spedbarn) er ikke tilgjengelige

Viktig informasjon

Valgfrie tillegg

  • Pris for frokost på farten: ca. INR 300 per person
  • Avgift for ekstraseng: 800 INR per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kun kontanter

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Indian Hotel and Restaurant?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på Indian Hotel and Restaurant?

Per 22. sep. 2026 har vi funnet en startpris på 145 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Indian Hotel and Restaurant den 5. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Hvor mye koster det å parkere på Indian Hotel and Restaurant?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Indian Hotel and Restaurant?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 23.00. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Indian Hotel and Restaurant?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Hvor ligger Indian Hotel and Restaurant?

Dette hotellet ligger i Bareilly og 10 kilometer unna Bareilly College, Mahatma Jyotiba Phule Rohilkhand universitet og Trivati Nath Temple. Dessuten ligger Phoenix United Mall og Fun City 15 kilometer unna.