Executive Inn

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Døgnåpen resepsjon

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 2 av 2 rom

Dobbeltrom – standard

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Dobbeltrom – standard

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Kart
3600 Pulaski Hwy, Baltimore, MD, 21224

Restauranter

  • McDonald's
    4 min gange
  • Royal Farms
    6 min gange
  • Burger King
    6 min gange
  • Taco Bell
    5 min gange
  • Nephew's Pizza
    12 min gange

Om dette overnattingsstedet

Executive Inn

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Executive Inn har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Døgnåpen resepsjon
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Executive Inn byr på fasiliteter som wi-fi (inkludert).

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 50+ mbps
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Parkering utendørs på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Fasiliteter

  • Døgnåpen resepsjon

Gjestetjenester

  • Bytte av håndklær på forespørsel
  • Bytte av sengetøy (på forespørsel)
  • Rengjøring på forespørsel

Tilgjengelighet

  • Ingen heis

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt
Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Minstealder for innsjekking er 21 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Overnattingsstedets betalingsmåter

  • Discover
  • Mastercard
  • Visa

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: USD 50.0 per overnattingsenhet per opphold

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort; ingen kontantbetalinger
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Executive Inn?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Executive Inn?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Executive Inn?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Executive Inn?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.