Badamdar Hotel and Residences

Overnattingsstedets klasse: 4

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

8,8 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Spa
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
Den nåværende prisen er 712 kr
inkludert skatter og avgifter
1. nov.–2. nov.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 13 av 13 rom

Suite – president, 2 soverom (Free City Shuttle)

  • Hageutsikt
  • 113 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 kingsize-senger

Dobbeltrom – superior, 1 queensize-seng (Free City Shuttle)

  • Byutsikt
  • 27 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Dobbeltrom – deluxe (Free City Shuttle)

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • Byutsikt
  • 30 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – deluxe (Premier, Free City Shuttle)

  • 45 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Tomannsrom – superior, 2 enkeltsenger (Free City Shuttle)

  • Byutsikt
  • 27 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Tomannsrom – deluxe (Free City Shuttle)

8,0 av 10
Veldig bra
(2 anmeldelser)
  • Byutsikt
  • 30 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 2 lange enkeltsenger

Familiesuite (Free City Shuttle)

  • Hageutsikt
  • 95 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 3 kingsize-senger

Rom – executive, 1 kingsize-seng (Free City Shuttle)

  • Hageutsikt
  • 73 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Suite – junior, 1 kingsize-seng (Free City Shuttle)

9,0 av 10
Fantastisk
(2 anmeldelser)
  • Hageutsikt
  • 58 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Leilighet – standard

  • Hageutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng

Leilighet – deluxe

  • Hageutsikt
  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 2 kingsize-senger

Leilighet – deluxe

  • Hageutsikt
  • 3 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 3 kingsize-senger

Leilighet – premium, 3 soverom

  • 3 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 3 kingsize-senger og 1 sovesofa (enkel)

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Badamdar Hotel and Residences ligger i forretningsdistriktet i Baku. Nizami Street og Mall 28 er verdt et besøk hvis shopping står på planen, men hvis du heller vil få med deg noen av områdets populære attraksjoner, kan du ta turen til Baku sentrale botaniske hage og Haydar Aliyev kultursenter. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om Baku by racerbane har noe interessant på plakaten. Se vår reiseguide til Baku
Kart
Mikayil Mushfig 1 C, Baku, AZ1021

Hva som finnes i nærheten

  • Flammetårnene
    Flammetårnene
    5 min kjøring - 2.5 km
  • Nizami Street
    Nizami Street
    8 min kjøring - 2.9 km
  • Baku by racerbane
    Baku by racerbane
    12 min kjøring - 2.5 km
  • Baku sentrale botaniske hage
    11 min gange - 1.0 km
  • Fontenetorget
    4 min kjøring - 4.0 km

Transport

  • Icherisheher T-banestasjon - 11 min kjøring
  • Baku (GYD-Heydar Aliyev internasjonale flyplass) - 42 min kjøring

Restauranter

  • Flame Lounge & Restaurant
    3 min kjøring
  • MAYSO bbq&beer
    3 min kjøring
  • Buxara
    19 min gange
  • Coffee Space
    3 min kjøring
  • Hill Restaurant
    4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Badamdar Hotel and Residences

  • Hotell med eksklusiv stil nær Flammetårnene
  • Badamdar Hotel and Residences ligger i nærheten av Baku sentrale botaniske hage og Aserbajdsjan teppemuseum og kan by på terrasse, hage og renseri-/vaskeritjenester. Skjem bort deg selv med ansiktsbehandlinger, manikyr og pedikyr og aromaterapi på stedets spa. Stedets restaurant, Peppermill, serverer frokost, lunsj og middag. Wi-fi på rommet (inkludert) er tilgjengelig for alle gjester, i tillegg til fasiliteter som bar og treningssenter.
  • Dette er noen andre fordeler:
    • Innendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert) og betjent parkering (inkludert)
    • Frokostbuffé (mot betaling), transport i nærområdet (inkludert) og bagasjeoppbevaring
    • Concierge-tjenester, vestibyle og døgnåpen resepsjon
  • Romfasiliteter
  • Alle de 283 rommene byr på komfort i form av arbeidsområder for bærbar PC og klimaanlegg i tillegg til goder som eget spiseområde og badekåper.
  • Her ser du noen flere romfasiliteter:
    • Badekar eller dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner
    • 42 tommers TV med kabel-TV
    • Garderobeskap, eget spiseområde og baby-/barneseng (inkludert)

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Badamdar Hotel and Residences basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et innendørsbasseng. Bassenget er tilgjengelig fra kl. 07.00 til kl. 22.00.

Hvor mye koster det å bo på Badamdar Hotel and Residences?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 712 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Badamdar Hotel and Residences den 1. nov. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Badamdar Hotel and Residences?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Badamdar Hotel and Residences?

Ubetjent parkering og betjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Badamdar Hotel and Residences?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Badamdar Hotel and Residences?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr Badamdar Hotel and Residences transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport. Du må betale AZN 50 per kjøretøy.

Hvor ligger Badamdar Hotel and Residences?

Dette hotellet med spa ligger i forretningsområdet, 0,9 kilometer unna Baku sentrale botaniske hage og 5 kilometer unna Flammetårnene og Baku by racerbane. Dessuten ligger Nizami Street og Aserbajdsjan teppemuseum kun 5 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Badamdar Hotel and Residences

8,8

Utmerket

9,0

Renhold

8,6

Fasiliteter

9,6

Personale og service

8,8

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 32 av totalt 50 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 11 av totalt 50 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 3 av totalt 50 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 2 av totalt 50 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 2 av totalt 50 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Best hotel
Bodde her 3 netter i september 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
I stayed at Badamdar for ten days during the formula 1 Grand Prix in Baku. The staff were all very friendly and helpful, the rooms were beautiful and comfortable. I loved the sauna and steam room and had a very relaxing massage in the spa. The bar and restaurant were both wonderful.
Bodde her 10 netter i september 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Checking in was quick and easy. Staff were polite and helpful. Thank you to the staff who helped me. I liked my room which was spacious. This hotel is a great place to relax. I will definitely return soon.
Bodde her 1 natt i oktober 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
The property was very clean and nice, staff were amazing, breakfast was very good food good variety and beautiful spa, overall I recommend the hotel very much
Bodde her 3 netter i mai 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Güleryüzlü ve samimi personeli çok yardımcı oldu. Mekan temiz ve güzel.
Bodde her 4 netter i mai 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Phenomenal hospitality , food was great, from the day and night staff everyone was warm and welcoming, also a reasonable stay including the prices of food from their restaurant. The chef made it worthwhile. The night manager and the day staff made every minute worth it!
Bodde her 5 netter i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Süperdi. İlgi alaka harikaydı. Sadece rezidans bölümünden havuza ulaşmak uzun ve karmaşıktı.
Bodde her 4 netter i mai 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
2 times i spend my stay on the best hotel on the world thank alot for all nice and great do for me . I never see hotel as this hotel from the door to check out all employees was smiling helpful Respectful and courteous . Thanks for all best Reception staff Mr jeyhun , soultana , jasmin , azki and all , thanks for all employees working on hotel , what you need the hotel will the hotel employees service is provided to you thanks alot
Bodde her 8 netter i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
This is my second experience with this hotel, and I've never seen a hotel this luxurious, sophisticated, and with such excellent service. Many thanks to all the hotel staff. It truly is a hotel that provides all services and meets all your needs immediately. Helpful Respectable Smiles friendly Thanks for all Reception staff Mr jeyhun , sultana , jasmin , zaki and for all Thanks alot wish for all of them best life and success. Thank you hotel for a nice you do
Bodde her 1 natt i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Çok güzel bir otel ve tertemiz
Bodde her 3 netter i oktober 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Odalar temiz ve genis, calisanlar oldukca ilgili, kahvalti secenekleri hem fazla hem de lezzetli, Baku’ye tekrar gidersem kesinlikle burada kalirim.
Bodde her 3 netter i september 2025
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Good hotel
Bodde her 2 netter i juni 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Great hotel or those who wants to avoid the hussle Breakfast is good too, service is best
Bodde her 6 netter i mai 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
It’s clean , cozy place and comfortable bed
Bodde her 2 netter i oktober 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Nous avons eu un séjour de cinq jours,le personnel très accueillant et à l écoute,le chauffeur de taxi très sympathique,le déjeune très variés,c était vraiment bien.
Bodde her 5 netter i oktober 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Cool hotel. Recommended in Baku
Bodde her 1 natt i september 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Fantastisk bemötande och renlighet

Fantastisk bemötande, rent och fint och lyxigt
Bodde her 3 netter i august 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
The gym and spa are fantastic!
Bodde her 4 netter i september 2024
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Good
Bodde her 2 netter i september 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Great Hotel

Great hotel, friendly staff, clean rooms, short drive from centre. Worth the value
Bodde her 5 netter i september 2024
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Great value and excellent customer service. The nice lady at the reception (Salatin) went out of her way to assist us when we turned up at 0500. She was able to do a quick turnaround on an early checkout. Lots of variety at breakfast and the business lunch was a big bang for your buck.
Bodde her 4 netter i september 2025
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Tesis fiyatına göre iyi personeli on numara sizi memnun etmek için uğraşıyorlar konum olarak fena değil biz uygulama ile araç çağırdık toplu taşıma kullanmadık otelin sabah 10 ve öğleden sonra 2 de shuthele hizmeti var kahvaltı güzel
Bodde her 4 netter i juni 2025
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Very nice and posh property. Very courteous staff as well. Breakfast buffet, although a bit pricey, has exceptional spread. There is a good indoor pool but the height is too much. Only negative was that they couldn't give an early checkin despite a child with us.
Bodde her 1 natt i september 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Evet
Bodde her 1 natt i oktober 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

While located at a small distance from the core of the City, the hotel exceeded my expectations, service, pool, room, balcony and breakfast buffet. With a public bus stop in front of property, there is no need for waiting for the free shuttle to get downtown. 10 minutes and you are at the metro station.
Bodde her 4 netter i september 2025