Hele ferieboligen·Privat vert

"Le 14" House with garden - Auxerre Centre

Bildegalleri av "Le 14" House with garden - Auxerre Centre

Eget kjøkken
Spiseområde
Eget kjøkken
2 soverom, strykejern/-brett, internettilgang og sengetøy
Terrasse/patio

Hele ferieboligen

2 soverom2 bad

Populære fasiliteter

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

"Le 14" House with garden - Auxerre Centre

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • "Le 14" House with garden - Auxerre Centre har alt du trenger.
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på "Le 14" House with garden - Auxerre Centre kan friste med fasiliteter som internettilgang.
  • Her er noen flere romfasiliteter:
  • 2 bad med dusj og hårføner

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig i huset: internett

Soverom

  • 2 soverom
  • Sengetøy

Bad

  • 2 bad
  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Såpe
  • Toalettpapir

Komfort

  • Oppvarming

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Røykeområde

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Strykejern/-brett

Sikkerhetstiltak

  • Ingen karbonmonoksidalarm (verten har oppgitt at det ikke finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, men at stedet har gassdrevne apparater, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Røykvarsler (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekking fra kl. 16.00

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Du får en e-post fra verten med instruksjoner for innsjekking og utsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Arrangementer

Ingen arrangementer tillatt

Røyking

Røyking tillatt: i anviste områder

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre arrangementer på stedet
Verten har oppgitt at det ikke finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, men at stedet har gassdrevne apparater, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet
Dette overnattingsstedet administreres gjennom vår samarbeidspartner Vrbo. Du får en e-post fra Vrbo med en link til en Vrbo-konto der du kan endre eller avbestille bestillingen din.
Overnattingsstedets registreringsnummer: 13797996

Verdt å nevne

Som følge av nasjonale reguleringer, er det ikke mulig å betale mer enn EUR 1000 i kontanter på dette overnattingsstedet. For å få mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet ved å bruke kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen

Om området

denne ferieboligen ligger i Auxerre. Et par lokale landemerker er Saint-Eusebe kirke og Klokketårnet i Auxerre, mens Naturhistorisk museum i Auxerre og Bowling Auxerre Aux 2B er noen av attraksjonene i området. Se vår reiseguide til Auxerre
Se flere ferieboliger i Auxerre
Kart
Auxerre, Yonne

Hva som finnes i nærheten

  • Saint-Eusebe kirke
    9 min gange - 0.8 km
  • Klokketårnet i Auxerre
    11 min gange - 0.9 km
  • Auxerre katedral
    15 min gange - 1.3 km
  • Turistkontor
    15 min gange - 1.3 km
  • Stade de l'Abbe-Deschamps
    5 min kjøring - 2.7 km

Transport

  • Auxerre - St. Gervais stasjon - 9 min kjøring

Restauranter

  • le galopin
    10 min gange
  • Au Grand Gousier
    11 min gange
  • La Casbah
    13 min gange
  • Le Chouquet's
    9 min gange
  • Columbus Café
    11 min gange

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på "Le 14" House with garden - Auxerre Centre?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på "Le 14" House with garden - Auxerre Centre?

Innsjekkingen begynner kl. 16.00.

Når må man sjekke ut på "Le 14" House with garden - Auxerre Centre?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger "Le 14" House with garden - Auxerre Centre?

Denne ferieboligen ligger i Auxerre og 15 minutters gange unna Saint-Eusebe kirke, Klokketårnet i Auxerre og Leblanc-Duvernoy museum. Dessuten ligger Teateret i Auxerre og Naturhistorisk museum i Auxerre kun 15 minutter unna. Auxerre - St. Gervais stasjon ligger 25 minutters gange unna.

Anmeldelser av "Le 14" House with garden - Auxerre Centre