Hele leiligheten·Privat vert

Cozy 5BR Getaway Pool Games Sleeps 18

Overnattingssted med 3.0 stjerner

Bildegalleri av Cozy 5BR Getaway Pool Games Sleeps 18

Eget kjøkken
Strykejern/-brett og wi-fi (inkludert)
Oppholdsområde
Spiseområde
Utendørsbasseng

Hele leiligheten

Plass til 18 personer249.4 m²

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Vaskemaskin
  • Tørketrommel
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
Den nåværende prisen er 5 331 kr
inkludert skatter og avgifter
4. aug.–5. aug.

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Cozy 5BR Getaway Pool Games Sleeps 18

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Cozy 5BR Getaway Pool Games Sleeps 18 har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du får også følgende fordeler:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Cozy 5BR Getaway Pool Games Sleeps 18 byr på fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
  • Vaskemaskin/tørketrommel, strykejern/-brett og vaskemiddel

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Utendørsbasseng

Internett

  • Tilgjengelig i leiligheten: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Soverom

  • 5 soverom

Klesvask

  • Vaskemaskin/tørketrommel
  • Vaskemiddel

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Ingen heis
  • Røykfritt overnattingssted

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Guidebøker
  • Kart over lokalområdet
  • Strykejern/-brett

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til midnatt
Minstealder for innsjekking er 22 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Gjestene vil motta en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og en adgangskode. Boenheten har egen inngang
Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Adgangskode, egen inngang

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Et skadedepositum på USD 250 må betales før innsjekking.
  • Overnattingsstedets skadedepositum må betales via en sikker link innen 48 timer etter at bestillingen er gjennomført. Forhåndsbetaling av skadedepositumet kreves for å kunne sjekke inn.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt et kredittkort kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Om området

denne leiligheten ligger i Pflugerville. Hvis du er på utkikk etter aktiviteter, er Blackhawk Golf Club og Cinemark Stone Hill Town Center verdt et besøk, mens Round Rock Multipurpose Complex og Lake Pflugerville kan friste med vakre naturomgivelser. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp, bør du se om det skjer noe spennende på Round Rock Sports Center eller Q2 Stadium. Se vår reiseguide til Pflugerville
Se flere leiligheter i Austin
Kart
3709 Glastonbury Trail, Pflugerville, TX, 78660

Hva som finnes i nærheten

  • University of Texas at Austin
    University of Texas at Austin
    29 min kjøring - 41.4 km
  • Sixth Street
    Sixth Street
    31 min kjøring - 44.7 km
  • Blackhawk Golf Club
    19 min gange - 1.6 km
  • Lake Pflugerville
    7 min kjøring - 2.7 km
  • Kalahari Indoor Water Park
    19 min kjøring - 14.6 km

Transport

  • Taylor Station - 26 min kjøring
  • Austin-Bergstrom internasjonale flyplass (AUS) - 31 min kjøring

Restauranter

  • Raising Cane's Chicken Fingers
    5 min kjøring
  • Chick-fil-A
    5 min kjøring
  • McDonald's
    6 min kjøring
  • The Goat
    5 min kjøring
  • Starbucks
    6 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har Cozy 5BR Getaway Pool Games Sleeps 18 basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på Cozy 5BR Getaway Pool Games Sleeps 18?

Per 31. jul. 2026 har vi funnet en startpris på 5 331 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Cozy 5BR Getaway Pool Games Sleeps 18 den 4. aug. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Cozy 5BR Getaway Pool Games Sleeps 18?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Cozy 5BR Getaway Pool Games Sleeps 18?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Cozy 5BR Getaway Pool Games Sleeps 18?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til midnatt. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Cozy 5BR Getaway Pool Games Sleeps 18?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Cozy 5BR Getaway Pool Games Sleeps 18?

Denne leiligheten ligger i Pflugerville, 1,5 kilometer unna Blackhawk Golf Club og 5 kilometer unna Lake Pflugerville og Typhoon Texas Austin. Cinemark Stone Hill Town Center ligger 4,1 kilometer unna.

Anmeldelser av Cozy 5BR Getaway Pool Games Sleeps 18