Finca Hotel Santaleja

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

8,0 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert frokost
  • Wi-fi inkludert
  • Døgnåpen resepsjon

Romalternativer

Rom – classic

  • Hageutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Finca Hotel Santaleja ligger i en forstad i Armenia. Hvis du er på utkikk etter aktiviteter, er Armenia Country Club og Parque De La Vida verdt et besøk, mens Parque de Los Fundadores og La Timid-fossen kan friste med vakre naturomgivelser. Parque del Café og La Morelia gård er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Armenia
Kart
Km 7 via la tebaida, Armenia, 630008

Hva som finnes i nærheten

  • Parque del Café
    Parque del Café
    37 min kjøring - 22.3 km
  • Armenia Country Club
    20 min gange - 1.7 km
  • Centenario stadion
    34 min kjøring - 17.7 km
  • Parque De La Vida
    43 min kjøring - 22.3 km
  • Quindío by kultur og konferansesenter
    50 min kjøring - 24.4 km

Transport

  • Armenia (AXM-El Eden) - 12 min kjøring

Restauranter

  • Plaza de Comidas
    27 min kjøring
  • Café Quindío
    5 min kjøring
  • Estación Gourmet
    26 min kjøring
  • Sendero del Café
    26 min kjøring
  • Yippe
    26 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Finca Hotel Santaleja

  • Hotell i en forstad
  • Finca Hotel Santaleja kan friste med blant annet engelsk frokost (inkludert). Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • 2 utendørsbassenger og barnebasseng
    • Kaffe/te i fellesområdet og døgnåpen resepsjon
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Finca Hotel Santaleja kan friste med fasiliteter som wi-fi (inkludert).

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Finca Hotel Santaleja basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har 2 utendørsbassenger og et barnebasseng. Bassenget er tilgjengelig fra kl. 08.00 til kl. 22.30.

Er det tillatt med kjæledyr på Finca Hotel Santaleja?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Finca Hotel Santaleja?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på Finca Hotel Santaleja?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Hvor ligger Finca Hotel Santaleja?

Dette hotellet ligger i en forstad, 1,5 kilometer unna Armenia Country Club og 10 kilometer unna Plaza de Bolivar og La Morelia gård. Dessuten ligger Centenario stadion og Quimbaya gullmuseum 15 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Finca Hotel Santaleja

8,0

Veldig bra

8,0

Renhold

10

Personale og service

8,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 1 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 1 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Lindo Hotel

Un hotel muy bonito y agradable con personal muy amable. Excelente destino para desconectarse de todo. La comida es agradable sin ser la mejor, lindas fotos, un plank muy agradable en pareja. Volvería sin dudarlo
Bodde her 1 natt i juli 2024