Hele leiligheten

Appartamento Via Roma by Ca-sa Check

Bildegalleri av Appartamento Via Roma by Ca-sa Check

Oppholdsområde
Rom
Oppholdsområde
Eksteriør
Innvendig detalj

Anmeldelser

7,2 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Kjøkken
  • Kjæledyrvennlig
  • Inkludert parkering
  • Uteplass
  • Fjellutsikt

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Appartamento Via Roma by Ca-sa Check

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Appartamento Via Roma by Ca-sa Check kan friste med blant annet terrasse.
  • Denne leiligheten kan også friste med fordeler som
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Heis og røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Appartamento Via Roma by Ca-sa Check byr på fasiliteter som espressomaskiner.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • Barnestol og baby-/barnesenger (mot betaling)
    • Bad med dusj og bidé
    • TV med kabel-TV
    • Balkong, kjøkken og oppvaskmaskin

Lignende overnattingssteder

Om området

denne leiligheten ligger i Aprica. Et par kulturelle høydepunkter er Museo Etnografico Tiranese og Grosio arkeologiske park, mens Palabione-gondolaen og Aprica skiområde kan friste med morsomme aktiviteter. Ferrovia del Bernina og Aprica fjellovergang er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Aprica
Se flere leiligheter i Aprica
Kart
Corso Roma 164, Aprica, Lombardy, 23031

Hva som finnes i nærheten

  • Cucciolo skitrekk
    3 min gange - 0.3 km
  • Aprica skiområde
    3 min gange - 0.3 km
  • Palabione-gondolaen
    3 min gange - 0.3 km
  • Quadri
    5 min gange - 0.4 km
  • San Pietro skiheis
    5 min gange - 0.4 km

Transport

  • Tresenda Aprica Teglio stasjon - 17 min kjøring
  • St. Moritz (SMV-Samedan) - 98 min kjøring

Restauranter

  • Ristorante Caveja
    2 min gange
  • Ristorante Abete
    4 min kjøring
  • Caffè Del Corso
    2 min gange
  • Baita Lische
    12 min gange
  • Bar Bianco
    2 min gange

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Appartamento Via Roma by Ca-sa Check?

Ja, kjæledyr er tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Appartamento Via Roma by Ca-sa Check?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Appartamento Via Roma by Ca-sa Check?

Innsjekkingen er fra kl. 17.00 til kl. 20.00.

Når må man sjekke ut på Appartamento Via Roma by Ca-sa Check?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 09.30.

Hvor ligger Appartamento Via Roma by Ca-sa Check?

Denne leiligheten ligger i Aprica og 5 minutters gange unna Corteno-dalen, Alpe Vago og Fantaski. Dessuten ligger Cucciolo og Quadri kun 5 minutter unna.

Anmeldelser

7,2

Bra