Tema 242 Hotel

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

8,4 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Frokost
  • Forretningstjenester

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 10 av 10 rom

Rom – standard, 1 dobbeltseng, sjøutsikt

8,6 av 10
Utmerket
(4 anmeldelser)
  • Sjøutsikt
  • 19 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Rom – standard, 1 dobbeltseng, delvis sjøutsikt

8,0 av 10
Veldig bra
(2 anmeldelser)
  • Delvis sjøutsikt
  • 19 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Standard Room, Land View

9,0 av 10
Fantastisk
(2 anmeldelser)
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Familierom

10,0 av 10
Suverent
(2 anmeldelser)
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Rom – elite, sjøutsikt

9,0 av 10
Fantastisk
(4 anmeldelser)
  • Sjøutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Tremannsrom – familie, flere senger, sjøutsikt

  • Sjøutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Rom – deluxe, 2 soverom, bassengutsikt

  • 2 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 3 enkeltsenger og 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Rom – deluxe, 2 soverom

  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 enkeltsenger og 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Rom – deluxe

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 enkeltseng og 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Dobbelt- eller tomannsrom – deluxe

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Tema 242 Hotel ligger i underholdningsdistriktet og i nærheten av stranden i bydelen Muratpaşa i Antalya. Gammelbasaren og MarkAntalya kjøpesenter er verdt et besøk hvis shopping står på planen, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Konyaalti strand og Konyaalti strandpark. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Corendon Airlines Park. Du kan også vurdere Holly Stone konsertsal for en skikkelig helaften. Se vår reiseguide til Antalya
Kart
Yesilbahce Mahallesi 1470. Sokak No:20, Antalya, Antalya, 07160

Hva som finnes i nærheten

  • Karaalioglu-parken
    Karaalioglu-parken
    3 min kjøring - 2.7 km
  • Karnaval-parken
    8 min gange - 0.8 km
  • İnciraltı strand
    10 min gange - 0.9 km
  • Medical Park Antalya Hastane Kompleksi
    3 min kjøring - 3.0 km
  • Shemall kjøpesenter
    3 min kjøring - 3.0 km

Transport

  • Antalya (AYT - Antalya int.) - 23 min kjøring

Restauranter

  • Starbucks
    6 min gange
  • Cozy Coffee Art House
    7 min gange
  • Pablito Bistro
    4 min gange
  • age3 Coffee
    9 min gange
  • Nejat Balık
    11 min gange

Om dette overnattingsstedet

Tema 242 Hotel

  • Hotell nær MarkAntalya kjøpesenter
  • På Tema 242 Hotel kan du se frem til fasiliteter som mottakelse hver dag (inkludert), kaffebar/kafé og hage. I tillegg til fasiliteter som bar og konferanserom får gjestene tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Sesongbasert utendørsbasseng og barnebasseng
    • Frokostbuffé (mot betaling), flyplasstransport (mot betaling) og 2 møterom
    • Concierge-tjenester, strandhåndklær og døgnåpen resepsjon
    • Heis, safe i resepsjonen og bankettsal
    • I anmeldelsene fra gjestene skryter mange av den vennlige betjeningen
  • Romfasiliteter
  • Alle de 55 rommene kan friste med goder i form av arbeidsområder for bærbar PC og klimaanlegg samt fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • Bad med regndusjhode og hårføner
    • Flatskjerm-TV med Parabol-TV
    • Garderobeskap, balkong og vannkoker

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Ekstern parkering innenfor 328 meter er inkludert
  • Gateparkering tilgjengelig
  • Transport til og fra flyplassen (mot betaling) fra kl. 08.00 til kl. 22.00 til faste tider og på forespørsel

Mat og drikke

  • Frokostbuffé serveres daglig fra kl. 07.30 til kl. 10.30 og koster EUR 10 per person
  • Bar/lounge
  • Daglig mottakelse med hotellmanager (inkludert)
  • Kafé
  • Privat matservering / matservering for par
  • Restaurant

Opplevelser

  • Barnebasseng
  • Sesongåpent utendørsbasseng

Familievennlige fasiliteter

  • Barnebasseng
  • Lydisolerte rom
  • Sesongåpent utendørsbasseng

Fasiliteter

  • Døgnåpen resepsjon
  • Safe i resepsjonen

Gjestetjenester

  • Concierge-tjenester
  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Rengjøring (daglig)

Forretningstjenester

  • 2 møterom
  • Konferanselokaler på 75 kvadratmeter

Utendørs

  • Direkte tilgang til stranden
  • Hage
  • Strandhåndklær

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Godt opplyst vei til inngangen
  • Heis
  • Rullestolvennlig (kan ha begrensninger)
  • Rullestolvennlig registreringsskranke
  • Rullestolvennlig restaurant
  • Tilgjengelighetstilpasset flyplasstransport
  • Trappefri adkomst til inngangen

Mer

  • Bankettsal
  • Røykeområder

Romfasiliteter

Soverom

  • Sengetøy

Bad

  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Privat bad
  • Regndusjhode
  • Sjampo
  • Såpe
  • Toalettpapir
  • Tøfler

Underholdning

  • Flatskjerm-TV med satellittkanaler

Mat og drikke

  • Champagneservice
  • Flaskevann (inkludert)
  • Minibar
  • Vannkoker

Mer

  • Adgang via ytre korridorer
  • Air conditioning
  • Arbeidsområde for laptop
  • Lydisolerte rom
  • Safe
  • Skrivebord
  • Telefon

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen (betaling kan kreves). For å avtale henting må gjestene kontakte overnattingsstedet 72 timer før ankomst ved bruk av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen
En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Verken kjæledyr eller servicedyr er tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Ekstrasenger er tilgjengelige for EUR 15 per natt

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Valgfrie tillegg

  • Pris for frokostbuffé: ca. EUR 10 per person
  • Avgift for flyplasstransport: EUR 35 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 5)
  • Avgift for ekstraseng: 15 EUR per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar debetkort og kontanter
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: karbonmonoksidalarm, brannslukningsapparat, røykvarsler og førstehjelpsskrin
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Overnattingsstedets registreringsnummer: 23077
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Det sesongbaserte bassenget er åpent fra mai til oktober
Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet

Ofte stilte spørsmål

Har Tema 242 Hotel basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et sesongbasert utendørsbasseng og et barnebasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Tema 242 Hotel?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Tema 242 Hotel?

Det er gratis parkering i nærheten.

Når kan man sjekke inn på Tema 242 Hotel?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på Tema 242 Hotel?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr Tema 242 Hotel transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport fra kl. 08.00 til kl. 22.00 (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale EUR 35 per kjøretøy.

Hvor ligger Tema 242 Hotel?

Dette hotellet, i sentrum, befinner seg rett ved stranden i Muratpaşa og 15 minutters gange unna Karnaval-parken og İnciraltı strand. Dessuten ligger Korsan bukt og Konserve offentlige strand kun 3 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.