Rockway Motel

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

5,6 av 10 –

Populære fasiliteter

  • Kjæledyrvennlig
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
Den nåværende prisen er 1 151 kr
inkludert skatter og avgifter
26. okt.–27. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 6 av 6 rom

Dobbeltrom, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 8 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Suite, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 19 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Suite – classic, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 19 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 dobbeltsenger

Familiesuite, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 16 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 køyeseng (lang enkel)

Alpehytte – superior, fjellutsikt

  • Fjellutsikt
  • 232 m²
  • 5 soverom
  • Plass til 18 personer
  • 2 queensize-senger, 5 dobbeltsenger og 1 køyeseng (enkel)

Suite – classic, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 19 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 dobbeltsenger
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Rockway Motel ligger i Amherst. Hvis du er på utkikk etter aktiviteter, er Aerobic korridor og Arundel Golfklubb verdt et besøk, mens innsjø Windigo og Rognon-sjøen kan friste med vakre naturomgivelser. Se vår reiseguide til Amherst
Kart
1203 Chem. de Vendée, Amherst, QC, J0T 2T0

Hva som finnes i nærheten

  • Omega Park
    Omega Park
    39 min kjøring - 60.0 km
  • Scandinave Spa Mont-Tremblant
    Scandinave Spa Mont-Tremblant
    41 min kjøring - 53.3 km
  • Mont-Blanc skiområde
    Mont-Blanc skiområde
    44 min kjøring - 57.4 km
  • Mont-Tremblant skianlegg
    Mont-Tremblant skianlegg
    48 min kjøring - 59.8 km
  • innsjø Windigo
    17 min gange - 1.4 km

Transport

  • Mont-Tremblant, Quebec (YTM-Mont-Tremblant intl.) - 67 min kjøring

Restauranter

  • ô fumoir
    4 min kjøring
  • C'est Vachement Bon
    15 min kjøring
  • America
    22 min kjøring
  • Casse-Croûte du Lac Rémi
    16 min kjøring
  • Artisane de Bonheur Sucré
    14 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Rockway Motel

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Rockway Motel har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette hotellet kan også friste med fordeler som
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Rockway Motel byr på komfort som wi-fi (inkludert) og lydisolering.

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Rockway Motel ?

Ja, dette hotellet tillater kjæledyr med en vekt på opptil 23 kg per dyr. Du må betale et gebyr på CAD 143.72 per kjæledyr, per opphold. Ingen betaling for servicedyr.

Hvor mye koster det å bo på Rockway Motel ?

Per 25. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 1 151 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Rockway Motel den 26. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Hvor mye koster det å parkere på Rockway Motel ?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Rockway Motel ?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på Rockway Motel ?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Rockway Motel ?

Dette hotellet ligger i Amherst, 1 kilometer unna innsjø Windigo og 10 kilometer unna Rognon-sjøen og Lac Rond. Dessuten ligger Lac de la Sucrerie og Brochet-sjøen 15 kilometer unna.

Anmeldelser

5,6