Collection O Aurangabad Shendra MIDC

Overnattingssted med 2.0 stjerner

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Rengjøring

Romalternativer

Rom – classic

  • 12 m²
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Rom – deluxe

  • 17 m²
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Collection O Aurangabad Shendra MIDC ligger i Ambad. Se vår reiseguide til Chhatrapati Sambhajinagar
Kart
Plot No. 1087/1, Infront of Police station Karmad, Jalna Road, Above HDFC ATM, Jalna Road, Karmad, Sendra MIDC, Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra, 431007

Hva som finnes i nærheten

  • Prozone kjøpesenter
    11 min gange - 1.0 km
  • Kailash Temple
    11 min gange - 1.0 km
  • Mahatma Gandhi Mission universitetssykehus
    18 min gange - 1.6 km
  • MGM polytekniske høyskole
    20 min gange - 1.7 km
  • Aurangabad-grottene
    23 min kjøring - 13.0 km

Restauranter

  • McDonald's
  • Purnabrahma Veg Restaurant
  • Rangeela
  • Slounge
  • Citrus Cafe - Lemon Tree Hotel

Om dette overnattingsstedet

Collection O Aurangabad Shendra MIDC

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Collection O Aurangabad Shendra MIDC har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette er noen andre fordeler:
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Bagasjeoppbevaring, heis og flerspråklig personale
    • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Collection O Aurangabad Shendra MIDC kan friste med komfort i form av separat sitteområde i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Bad med dusj og toalettartikler (inkludert)
    • Balkong, separat sitteområde og daglig rengjøring

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 25+ mbps
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Sikker parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Fasiliteter

  • Bagasjeoppbevaring
  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Gjestetjenester

  • Bytte av håndklær på forespørsel
  • Bytte av sengetøy (på forespørsel)
  • Flerspråklig personale
  • Rengjøring (daglig)

Tilgjengelighet

  • Heis (dørbredde: 64 cm)

Mer

  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Privat bad
  • Sjampo
  • Såpe
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Toalettpapir

Mer

  • Separat sitteområde
  • Skrivebord

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 23.00
Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 12.00 til midnatt
Resepsjonen har begrensede åpningstider
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 10.00
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Resepsjon med begrensede åpningstider

Kjæledyr

Verken kjæledyr eller servicedyr er tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kontanter
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Collection O Aurangabad Shendra MIDC?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Collection O Aurangabad Shendra MIDC?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Collection O Aurangabad Shendra MIDC?

Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 23.00. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Collection O Aurangabad Shendra MIDC?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Collection O Aurangabad Shendra MIDC?

Dette hotellet ligger i Ambad og 52 kilometer unna Matsyodari Devi Temple, Kali Masjid og Jayakwadi fuglereservat.