Continent Hotel Al Uqayr

Overnattingsstedets klasse: 1

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

6,0 av 10 –

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Frokost
Den nåværende prisen er 756 kr
inkludert skatter og avgifter
24. okt.–25. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 8 av 8 rom

Villa, 1 soverom

  • 40 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Villa, 2 soverom

  • 80 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 1 queensize-seng og 2 enkeltsenger

Villa, 3 soverom

  • 11 m²
  • 3 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 2 queensize-senger og 1 enkeltseng

Villa, 4 soverom

  • 14 m²
  • 4 soverom
  • Plass til 7 personer
  • 1 kingsize-seng, 2 enkeltsenger og 1 dobbeltseng

Dobbeltrom – deluxe, sjøutsikt

  • Sjøutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Suite – executive, 2 soverom

  • 6 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 2 enkeltsenger

Dobbelt- eller tomannsrom – deluxe

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Suite – superior, 2 soverom, sjøutsikt

  • Sjøutsikt
  • 7 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 2 lange enkeltsenger
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Continent Hotel Al Uqayr ligger i Al Uqayr. Et lokalt interessepunkt er blant annet Rub' al Khali.
Kart
Uqayr Beach, Al Uqayr, Eastern Province, 36217

Restauranter

  • beach mdri shsmh

Om dette overnattingsstedet

Continent Hotel Al Uqayr

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • På Continent Hotel Al Uqayr kan du se frem til fasiliteter som kaffebar/kafé, vaskeritjenester og restaurant. I tillegg til fasiliteter som snackbar/delikatesseforretning får gjestene tilgang til wi-fi på rommet (inkludert) med hastighet på 50+ mbps.
  • Noen andre fordeler er blant annet
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Frokostbuffé (mot betaling), heis og concierge-tjenester
    • Bagasjeoppbevaring, døgnåpen resepsjon og kaffe/te i fellesområdet
  • Romfasiliteter
  • Alle de 64 rommene kan skilte med komfort i form av sengetøy av topp kvalitet og safe med plass til bærbar PC samt goder som arbeidsområder for bærbar PC og klimaanlegg.
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Allergivennlig sengetøy, sengetøy i egyptisk bomull og senger med overmadrass
    • Bad med dusj og hårføner
    • Daglig rengjøring, skrivebord og telefon

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Continent Hotel Al Uqayr basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på Continent Hotel Al Uqayr?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 756 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Continent Hotel Al Uqayr den 24. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Continent Hotel Al Uqayr?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Continent Hotel Al Uqayr?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Continent Hotel Al Uqayr?

Innsjekking: fra kl. 12.00 til kl. 16.00 og fra kl. 16.00 til midnatt. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Continent Hotel Al Uqayr?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.30.

Hvor ligger Continent Hotel Al Uqayr?

Dette hotellet ligger i Al Uqayr og 1,8 kilometer unna Rub' al Khali.

Anmeldelser

Anmeldelser av Continent Hotel Al Uqayr

6,0

7,0

Renhold

6,8

Fasiliteter

6,8

Personale og service

5,8

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 3 av totalt 8 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 1 av totalt 8 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 8 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 1 av totalt 8 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 3 av totalt 8 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Good stay families
Bodde her 1 natt i mai 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service og fasiliteter
I had problem checking in , the manager took care of it . Breakfast should improve, otherwise everything was good
Bodde her 1 natt i mai 2026
Verifisert anmeldelse

2/10 – Forferdelig

Likte: Renhold
ثلاجه الغرفه لا تبرد
Bodde her 2 netter i august 2026
Verifisert anmeldelse

2/10 – Forferdelig

Likte ikke: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Rooms are very dirty and Staff very bad👎
Bodde her 3 netter i mai 2026
Verifisert anmeldelse

4/10 – Dårlig

Likte ikke: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
كان قبل سنتين جميل ونظيف واهتمام فى جميع المرافق ... الان مع الأسف سى جدا قلة اهتمام من الادارة بالمحافظة على المرافق أسرة واثاث متسخ دولاب ملابس لاينفتح الا بشق الانفس ازالة الألعاب المائية الموجودة سابقا بالمسبح. يدخل من هب ودب من غير النزلاء يدخلون من جهة الشاطي ويسبحون بالمسبح مع النزلاء دون حسيب او رقيب لايوجد امن فى الموقع ولا مراقب اطفال عند المسبح .... اغلاق السوبر ماركت عدم توفير الكوادر من الايدي العاملة الكافية تجد عامل ميني بار فى اللوبي يشتغل فى المطبخ وتنظيف طاولات المطعم فى الافطار ، تحتاج صيانه فى الغرف تتصل حاضر حاضر اخرج وارجع للشالية اخر اليوم لم يحضر لك احد مع الأسف . نزلت مده ثلاث ايام لم يحضر عمال نظافة الغرف نهائي تطلب سرير اطفال ومناديل للغرفة يتأخر احضارة ساعتين بحجة عدم وجود عمالة يجب إعادة النظر والاهتمام اكثر من الادارة فى حال رغبتهم المحافظة على العملاء مع الأسف حرام ريال يدفع فيه تعتبر اخر زيارة لى للفندق .
Bodde her 3 netter i mai 2026
Verifisert anmeldelse

2/10 – Forferdelig

Bodde her 2 netter i september 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Bodde her 2 netter i mai 2026